repertoire dogs

Durum
Yanıtlara kapalı.
orada sahne alan bir arkadaşım öle dedi ama bana...

dam muhabbeti yoksa geliriz yaw en çekemedim şey kapılarda Damsız almıyoruz denmesi sinir bozucu bişey

genelde tipe bakıp değerlendiriyorlar benim bildiğim...çok falso olmadığı sürece neden öle bi muhabbet yapsınlar ki?

benim öle bir sorunum yok aslında sürekli aynı yerlere gittiğim için ama Alsancak barlarına yabancı olduğum için...

gerçi oralarda da bi yolla tanıdık buluyoruz ama

bunu konuşmanın yeri burası değil...sen bul tanıdığını gir içeri orası benim ilgi alanıma girmez...sadece genelde dam muhabbeti yapmadıklarını söyledim...

dOrrie demiş ki:
bunu konuşmanın yeri burası değil...sen bul tanıdığını gir içeri orası benim ilgi alanıma girmez...sadece genelde dam muhabbeti yapmadıklarını söyledim...

alla alla her zaman tanıdıkla içeri girdiğimi yazmadım gecen etap a gitmiştik ordaki eleman tanıdık çıktı tanıdık derken ismini bile bilmiyorum barlara tanıdık yoluyla hiç girmedim sürekli gidince atrık tanışıyosun zaten içerde de bir sorun çıkarmadığından (mdan) sorun olmuyo öle yerlerin işletme zihniyeti belli...

bir kaç şeyi düzeltmek lazım arkadaşlar,
1. hiç bursaya gitmedik
2.Grubun ismi 98 de konuldu.. sonra istanbulda da aynı isimle başka kurulmuş. ingiltere ve almanyada bile var aynı isimde gruplar... isim işte ,herksin aklına gelebiliyor.
3. aytaç galiba askerde gitar çalacak. gitarist şantör olcam galiba dedi :)

Sir_xzyfos demiş ki:
2.Grubun ismi 98 de konuldu.. sonra istanbulda da aynı isimle başka kurulmuş. ingiltere ve almanyada bile var aynı isimde gruplar... isim işte ,herksin aklına gelebiliyor.
3. aytaç galiba askerde gitar çalacak. gitarist şantör olcam galiba dedi :)

ben söledim ilkler dedim sonra taklik edildiler dedim

aytaç a hayırlı teskeler...

benım bıldıgım de solıstı sarı saclı olan adı johny olması gerek.davulcusu o kısa boylu olan su an askerde onu yerıne baskası var ama onunda calısı dıgerı kadar ıyı her sımdı ızmır roı barda her cumartesı cıkıyorlar...

bilmemek ayıp diil. Öğrenmemek ayıp.
Levent Sarıoğlu Vokal
Can Üçküçüker Gitar vokal
Halil Nalça Bass gitar
Ali Başar Davul

kimse olumsuz eleştiride bulunamaz.mükemmel bi grup..onların cumartesi çıktığı barda (roi bar) çıkıyoruz..buda beni sevindiriyo yıh yıh yıh...bide hep aynı şarkıları çaldıkları sölenmiş buda canımı sıktı..adamların ismi üstünde repertuar köpekleri nasıl böle bişey sölenebiliyo...ayrıca eskilerden çalmalarıda ayrı bi mükemmellik kazandırıyo gruba...black magic woman ı bikez daha sevdim onalrdan dinleyince..çünkü o şarkıyı dinledikten sonra eve gidince müziği bırakma isteği doğuyo içime..söliceklerim daha bitmedi bile...ensonunda grup hakkında düşüncelerimi yazcak biyer buldum onda da patladım..oldumu...bu arada askerlikten nefret ediyorum....

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri