30-40 Bin tl H H elektro gitar önerisi

Sert karakterli bir gitar almak istiyorum elimde zaten strat var. Klavyesinin ince ve rahat olmasını istiyorum strata göre. 24 perde olmalı. Köprü konusunda emin değilim floyd rose de olabilir sabit köprü de gitarına göre bakarım. Markalar konusunda çok bilgiye sahip olmadığım için size geldim. Schecterin gitarlarını beğeniyorum genel olarak. Bu kritere göre öneride bulunursanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

Bu üç modeli buldum ne dersiniz hangisi daha iyidir?

1000 serisi bir ESP LTD daha iyi olur.
41 e sabit köprülü, 46-47 ye Floyd rose lub var.
Ya da 30 civarı temiz ikinci ellerini bulabilirsin

0 olsun istiyorum
1000 serisi bir ESP LTD daha iyi olur.
41 e sabit köprülü, 46-47 ye Floyd rose lub var.
Ya da 30 civarı temiz ikinci ellerini bulabilirsin
Sağolun sıfır olsun istiyorum. Benim attığım schecter banshee nasıldır?

sıfır demişsin ama yine de ... sıfırdan farkını bulamazsın o kadar iddialıyım, vitrine koyayım hangisi benimki anlayamazsın

Schecter de iyidir.

sıfır demişsin ama yine de ... sıfırdan farkını bulamazsın o kadar iddialıyım, vitrine koyayım hangisi benimki anlayamazsın

Schecter de iyidir.
Teşekkür ederim fakat buna içim ısındı baya iyi midir

Dostum o seri Schecter’larda floyd rose special var, zaman geçtikçe üzer seni, ileride upgrade yapman gerekebilir. Schecter Reaper veya Hellraiser serileri ile Ibanez RG550 serilerinden sıfır bulursan alabilirsin. Bence çok gerekli değilse floyd rose’lu gitar alma ama alırsan da en azından bir tane olsun ebemle tanışayım dersen de iyisinden olsun.

Geri