Cenotaph

Avrupada Turklerinde sağlam müzik yaptığının en iyi kanıtıdır

Tarzları Grind Core`dur

Ve DAvulcuları
Cem dEvrim Dursunla ünlüdürler

Ahh ulan cenotaph!!!
Yurtdışında en çok tanınan Türk grubu!

cenotaph02.jpg

evet yurt dışında tanınan en ünlü türk grubu gerçektende çok iyiler baya seviyorum ama irfan bu başlığı açmanın özel bi nedeni olabilirmi :)

burda en taninan türk grubu pentagram / mezarkabul...

link, website falan varmi cenotaphin... baya bir zamandir ariyor bulamiyorum...

ehehh, davulcuları hariç elemanlarının müzikten anladığı söylenemez, bence davulcu da o tırtların yanında kaybolup gidiyo...bende cenotaphın ilk iki albümü var ama hiçbişeye benzetemedim walla..grind diyosanız sapık inek var bnak, o sağlamdır bayaa...

ben canlı performanslarını en son ankara rockstationda dinledim.baya iyilerdi.sevenleride çok fazla.ama sanırım anları yurtdışında bizden fazla tanıyolar :twisted:

www.cenotaph.cjb.net

Bence gayet iyiler zaten cem Cenotaphta tek Calmior bi aralar suicide da caliodu artik cenotaph ,asafated ve Blaster gruplarinda Görev alio en Cok annesinin Pilavını Sevio :D küccükken Okulda bando takımında Trampetle tanışmış sora alto Floor ton hihat DErken :) ehehe şu anki durumda.. yakında bizim grupta görev alaCaQ bu kaday

cenotaph hakkında bi şey demeye gerek yok sanırım..
özellikle ikinci albümleriyle tüm dünyayı sarstılar ve de şu an da dünyanın her yerindeki grind fanlarının arşivlerinde bir türk grubunun da cd si varsa bunu cenotaph a borçluyuz..

ama benim özel olarak sormak istediğim şey şu yukardaki fotonun orjinilali nerden alıntı yaa muhteşem olmuş bravo diyorum.. :D

Cenotaph dedinmi akan sular durur.
Sıckened By His own pathologic Fancy of Collecting Ingots Of Humanial Meat :)

Verbalized Opinions About Intravaginal Umbilical Corded Fetus in uterus

Arggg Batuda evlenmiş Prensesin biriyle.. Cem babuş desen istanbula taşındı gibi.. yeni gitaristte ravenwoods da çalmaya başlamış mış.. Ankara'nın Gore Dipartmını :) sümüklü simiiitt

_Slayerized_ demiş ki:
burda en taninan türk grubu pentagram / mezarkabul...

link, website falan varmi cenotaphin... baya bir zamandir ariyor bulamiyorum...

Hemen verelim istersen :)
--------------------------
Al bu Batu beyin zımbırtıları

[email protected]
[email protected]

--------------------------
Cem Devrim Osturdursun'un zımbırtıları..

[email protected]
-----------------------------

İlgili Siteler;;;
http://www.cenotaph.cjb.net
http://www.geocities.com/drainprod
http://www.geocities.com/drainofimpurity
http://www.unitedguttural.com

..............................

Ayrıca Pseudo Verminal Cadaverium albümü Brutal As Fuck'dan 10 puan almış.. Rock Hard ise 8,5 vererek 2004 ün en iyi Deathgrind albümü seçmiş.. İşte biz buyuz.. Ultra Brutal Gore Death Grind from Turkey AARGGHHHH

scrotestical demiş ki:
ehehh, davulcuları hariç elemanlarının müzikten anladığı söylenemez, bence davulcu da o tırtların yanında kaybolup gidiyo...bende cenotaphın ilk iki albümü var ama hiçbişeye benzetemedim walla..grind diyosanız sapık inek var bnak, o sağlamdır bayaa...

:evil: Sapık İnek ile karşılaştığın gruba bak hele.. yazık yazık :evil:

Blackartmaker demiş ki:
ama benim özel olarak sormak istediğim şey şu yukardaki fotonun orjinilali nerden alıntı yaa muhteşem olmuş bravo diyorum.. :D

Bana resimini yolla senide şekillendireyim ;)

ROCK THE NATIONS'ta 3. gün 3. grup olarak sahne aldılar. Mükemmelerdi. gerçekten çok başarılılar. 3 albümlerinide dinledim bence üçüde gerçekten çok güzel. vokal ve davul bana kalırsa en çok takdir edilesi elemanlar tabi bu sadece kişisel görüşüm. neyse başarılarının devamını diliyorum...

Rtn de 3.gün beni en çok azdıran gruptur hayvani vokaller ve gitarlarla kendimden geçtim acaip enerjikler süper çalıyorlar daha ne olsun

Ayrıca son parça olarak cannibal corpse dan çalmaları beni daha da gaza getirdi :twisted: :metalhead

Kusursuz grindcore yapan bir grup.Her ne kadar hayalgücüme hitap etmese de;müzik iyi,kapak çizimleri mükemmel,İngilizce kusursuz.Ayrıca Jean-Christophe Grange okurken dinlenebilecek en iyi albümlerden birisi Pseudo Verminal Cadaverium.

Türkiye'nin en başarılı grubu bence.Grind çizgisinde,değişken riffleri ve müthiş şarkı sözleri/isimleriyle çok beğendiğim bir grup.RTN'de izledim,tekrar anladım kesinlikle hak ettikleri bir şey en çok tanınan Türk grubu olmak.Elemanları da ayrı ayrı çok sağlamdır kanımca..Cem'i tek geçerim zaten,dünya standartlarında bir adam,gitaristlerini gördük ulan herif 18 mi 19 mu ne yaşında.Maşallah çalıyor ama...

Biraz fırsat verilse Cidesphere,Affliction,Suicide,False In Truth... falanla yarışırlar Türkiye'nin en çok tanınan grubu olma konusunda..Bu gruplarda feci bir potansiyel var çünkü..