Milton Keynes Dons

İngiltere 1.ligde mücadele eden,geçen yıl iddaa ile hayatıma giren mavi beyaz güzel takım :) benden başka da iddaa da yada başka yerde görüp de izleyip de beğenen varsa bekleriz :)

CM/FM oynayanlar bilir bunları. Plymouth, Southend filan gibileriyle çekişirler. Başka da bir malumatım yok valla. Ha bir de, İngiltere'de ligler indikçe takımların isimleri enteresanlaşıyor, bunu söylemek isterim. Maidenhead bile gördüm.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet fmde falan da var ama fmde çok kötü yapmışlar milton'u gerçekte daha dişli ve kafaya oynayan bi takım :)
tro andre flo da milton keyneste oynuyomuş eski norveçli çoğumuz hatırlar heralde :)

Tore Andre Flo'yu hatırlamayan gitsin zaten buralardan. Ibrahimovic'in daha düşük versiyonu bir santrafordu. İnce, uzun boylu ve tekniği yüksek. Kardeşi mi kuzeni mi, bir tane daha vardı bundan ayrıca. Tabii Flo diyince, aklıma tüm zaman forvet favorilerimden Gianfranco Zola da gelmesin mi? Geldi valla. Belki klasik tabir olacak ama şöyle bir düşününce, ne kadar iyi pazarlansalar da, ne kadar iyi cilalansalar da; yeniler beni eskiler kadar heyecanlandırmıyor. Şimdi çok fazla iyi var ama en iyiler eskiden oynadı.

Milton Keynes Dons diyorduk, evet. Başarılar kendilerine. Leeds'e yenilsinler, gerisini kazansınlar.

Geri