gt 8 için midi-usb kablosu

C

canewo

Merhaba arkadaşlar, gt-8 için usb-midi kablosu arıyordum 2. el baktım satan yok, sıfırada 90 tl tam vaz geçecektim ki, ne göreyim bir sitede bu kablodan var veeeeee 11 dolar, tabii hemen inceledim yorumları okudum iş görür sonucuna vardım ancak, bu konularda teknik bilgim az olduğundan bu kablonun gt-8 e uyacağından emin değilim. Yardımcı olursanınız çok sevinirim.

Not: Sadece Patch indirmek için kullanacam.

Kablo ahanda şu sitede:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.730

Dünyanın heryerine free shipping, uyarsa baya bir kişinin işini görür diye düşünüyorum.

hocam ben de senin durumundaydım.
gittigidiyordan denk getirdim ucuza aldım, şu an kullanıyorum , memnunum

verdiğin linkteki kablo yüksek olasılıkla uyar( aslında bu bir standart kesin olarak olması lazım) , ben de yaklaşık o fiyata aldım .

Hocam patch indirme isi midi kablo isi benim anladigim kadari ile gereksiz masraf.Bilgisayarinizi acin kucaginiza gt8 i alin.Gt8 sysex reader diye bir program vardi indirdiginiz patchleri bilgisayar ortaminda aciyor ve butun valueleri size o patch de bulunan hali ile gosteriyor.Sizde manuel bir sekilde gt 8 e elinizle ayni ayarlari giriyorsunuz.Bu kadar basit bu is bosuna masraf etmeyin derim...

Programi buradan indirebilirsiniz uploadladim nette bulunmuyor galiba bossgtcentral kapandiktan sonra.

Buradan da gitar icin patch indirebilirsiniz programla acip uygulayabilirsiniz.Ama unutmayin ki bu patchleri de sizin gibi insanlar yapiyor o yuzden beklediginiz ne bilemiyorum ama cok sey beklemeyin derim kendinizin yakalayabilecegi tonlardan fazlasi yok...

Not:Dosya ismi gt8 ile alakasiz.Rarin icinden cikacaktir setup...

Geri