Deniz Seki Özgürlüğüne Kavuştu!

Deniz Seki tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı!

geç de olsa yerinde bir karar, birçok kişi gibi ben de Deniz Seki'nin uğradığı haksızlık karşısında rahatsızdım, dışarda biçok tescilli suçlu elini kolunu sallayarak dolaşırken, belki de sırf ünlü olmasından dolayı mesele çarpıtılarak ve ikiyle üçle çarpılarak Deniz'in üstüne gidiyolardı. bunu basın da kaşıdı, dışardaki bazı kompleksliler de. sonuçta bu insanın uyuşturucu satmak gibi bir girişimi bile yok sadece kullanmış, ama sanki Deniz Seki yıllardır uyuşturucu müptelasıymış gibi yaratılan linç havası mide bulandırıcıydı.

bir de şöyle bi durum var arkadaşlar, Deniz Seki, uzun bi süre neyle suçlandığını bile bilmeden içerde yattı, bu durum aslında başlınaşına skandal, insan haklarına aykırı.

Hiç de aykırı değil bence. Kokakin kullanan bunu insanlara sağlayan kişiler, hele ki medyatik kişiler cezalandırılmasa insanlar hepten raydan çıkacak.
Bu türlü uyuşturucuları kullananların kendi yakınlarınızdan biri olduğunu düşününün nasıl davranırdınız?

MedyaMaymunları ve yaşamsal saçmalıkları... Bu ülkede uyuşturucu kullanmak da satmak kadar suç...İçmeyeceksin bu boku...Heleki göz önünde toplum karşısına çıkan biriysen, Türk aile toplum yaşantısına uygun davranacaksın...Bu boku kullanan kişi her türlü toplum zararlısıdır...
Bu arada hapisten çıkan her ünlü mahlukat gibi işte bi ağırlaşma havaları , içerde çok değitim olgunlaştım durumları vs vs vs... Bide kitap çıkarır tam olur...

DoDo demiş ki:
MedyaMaymunları ve yaşamsal saçmalıkları... Bu ülkede uyuşturucu kullanmak da satmak kadar suç...İçmeyeceksin bu boku...Heleki göz önünde toplum karşısına çıkan biriysen, Türk aile toplum yaşantısına uygun davranacaksın...Bu boku kullanan kişi her türlü toplum zararlısıdır...
Bu arada hapisten çıkan her ünlü mahlukat gibi işte bi ağırlaşma havaları , içerde çok değitim olgunlaştım durumları vs vs vs... Bide kitap çıkarır tam olur...

mick jagger a diyolar ki bukadar para ile yıllarca ne yaptınız ,

" burnuma kaçtı" diyor.

bence bukadar dert etmemek gerek. herkesin kendi hayatı.
rezil ettiği de kendi hayatı , kafasını yaşadığı da , hapis te geçirdiği de.

Turkrock ' ta Deniz Seki ...
peh peh peh ... banane arkadaş içmeseydi girmeseydi , içmiş girmiş iyi olmuş, içerden birilerine vermişler ayar(!) çıkmış, çok da umrum da rock forumunda bu karının işine ya .

Geri