Gülse Birsel

gagın yaratıcısı..herseyden önce iyi bir metin yazarı..ben gayet ciddiyim aslı kitabın sahibi,avrupa yakasının yaratıcısı ve daha niceleri..iyi mi degil mi tartısılabilir ama en azından üretken bir insan...

abi neyine şaşırdın bende ona şaırdınm.ben o ölümsüz woooww tapıyorum idolüm demiyorum.sadece çok başarılı ve çok beğeniyorum dedim. okadar...neyine şaşırdın???

şaşırma kelimesinin olduğu bi cümle kurmayalım artık istersen..soruna cevap vereyim sevmiyom bu kadar..sevilecek bi tarafı da yok zaten..fani mevzusunda şaçmalamış olabilirim..evet biraz şaçma..off yine şaçma..şaçma kelimesini duymak istemiyorum ya..bu arada sen neyini seviyon hatunun???başarılı fln deme açıklarsan seviririm-yalan sevinmem ki-ama yine de açıkla ya??

Gag çok kötü bi program, avrupa yakasında da b ütün diziyi ata demirer kurtarıyor bence, kadın hala gag daki yaptığı gibi arada çıkıp dizide stand up yapıyor. Saçma :p

hasicktear demiş ki:
Gag çok kötü bi program, avrupa yakasında da b ütün diziyi ata demirer kurtarıyor bence, kadın hala gag daki yaptığı gibi arada çıkıp dizide stand up yapıyor. Saçma :p
aaa lütfen şesu'yu unutmayın muhteşem bir tipleme. ata demirer kadar süper o da. ayrıca gülse birsel de bence günlük hayattaki detayları çok güzel kullanıyor. ben çok beğeniyorum.

Burnu biraz büyük zaten avrupa yakasındada devamlı karşıdan çekiyorlar hatunu :) Ama yinede GAG daki geyiklerini sevmesemde Avrup Yakası ile gönlümüze taht kurdu [hehe]

Geri