Gülse Birsel

ben çok başarılı ve sempatik buluyorum.ayrıca hala ciddiyim kitabınıda şuanda okumaktayım.ben beğendim.ve de avrupa yakasında da çok beğeniyorum.üstelik senaryoyu onun yazdığını düşünürsek yetenekleri takdir edilesi bir kadın bence.

Tatlı,zeki,iyi bir eşi ve kocası olan,sabaha vasat yazılar yazan,bir bayana göre oldukça iyi mizaha sahip,aptal dizilerde boy gösterek beyin hücrelerini
öldüren bir insan şeklidir.

P.S:birde kilo alsın canım benim ya,yarar bence.

kadın güselll ve zeki ama çok abartılacak birşey değil avrupa yakasında bende beğendim fakat diğer oyuncular da çok yetenekli dizinin başarısını bir kişiye yüklemeyelim hepsi çok iyi oyuncular ::::)))ama reklamda çok uyuz görünüyor

gerçekten mesleğini yapabilen biri. mesleğinde çok başarılı onun gibiler lazım ülkemize! özcan deniz hülya avşar gibileri oyuncu olurken bu tür sanatçılar geri planda kalıyor nedense. oysa ki gülse birselden çok daha yetenekli insanlar var ama malesef değerleri bilinmiyor

Her programında açığını kapatacak önemli obje ve ya subjeler var. Bakınız gag ve usta reklam filmleri ve stand-up tadında sunmaya çalışan güldürüden nasibini alamamış biri. Bakınız Avrupa yakası, rahatsız edici Aslı karakteri ve replikleri ve Ata demirer, Şeyhsuvar ve Sertaç üçlemesi.(Selini de katabiliriz (Bakınız Beyaz-Ata Demirer)). Bakınız turkcel reklamı, Kadir çöpdemir ve boş beleş tayfası("SEn hep çalışana çalış selo, Ya yayana Yoook!!")...

MorHatuN demiş ki:
çünkü öyle davranması isteniyor ondan.. :) ne zeki kadındır ya o.. muhteşem yazıları falan :)

:roll: ondan öyle davranması isteniyor...peki....bizde gidip "soyun"diyelim o zaman...??!

yaptığı işlere ve kendine saygı duyulmasını istiyosa öyle aptal aptal işlere(mesela turkcell reklamı) girmicek,para tatlı geldi tabi...oh mis...

sevmem seveni de sevmem... :twisted:

sadece gag olsaydı ve öyle devam etseydi,severdim bu kadını..(ki şu anda bu turkcell reklamından dolayı sinirim...)

Geri