Rest

Ya köpürmemek elde değil ki Saygın...Hepimiz çok emek verdik bu işe...Tekrardan grubu toparlamak...Repertuar hazırlamak..Sadece müzikal anlamda değil arkadaşlık anlamında da uyumlu, huzurlu çalışmak çok zor işler..Tam işleri birazcık yoluna koymayı başarmışken şu sayfayı açtığımda her seferinde cinlerim tepeme çıkıyor maalesef :roll:
O yüzden bu konuda konuşmayacağım artık...Alp'in dediği gibi herkes için hayırlısı olsun

Bu arada hakkaten geçmiş olsun sana...Biz burda tepişirken kasırganın ortasında unuttuk seni..Haberi alınca hemen Dehayla konuştum.. Saygın Louisiana' da değilmiydi, New Orleans' ın orta gobeğende çok ölen olmuş diye.. Deha da "o taş kafaya bişi olmaz" dedi ve Allahtan dediği çıkmış :D ...Büyük facia atlatmışsın...Çok geçmiş olsun...

OLYMPOS

BAS GİTAR: DEHA

DAVUL: BARAN

GİTAR: SOYHAN

VOKAL: CEYHUN

Kadrosuyla yoluna devam etmektedir..C.tesi geceleri 21.00-24.00 Ankara Dummy' de izleyebilirsiniz...Yakında açılacak forum sayfasından gelişmeleri duyuracağız.. Herkese sevgiler...

rhapsody demiş ki:
Ya köpürmemek elde değil ki Saygın...Hepimiz çok emek verdik bu işe...Tekrardan grubu toparlamak...Repertuar hazırlamak..Sadece müzikal anlamda değil arkadaşlık anlamında da uyumlu, huzurlu çalışmak çok zor işler..Tam işleri birazcık yoluna koymayı başarmışken şu sayfayı açtığımda her seferinde cinlerim tepeme çıkıyor maalesef :roll:
O yüzden bu konuda konuşmayacağım artık...Alp'in dediği gibi herkes için hayırlısı olsun

Bu arada hakkaten geçmiş olsun sana...Biz burda tepişirken kasırganın ortasında unuttuk seni..Haberi alınca hemen Dehayla konuştum.. Saygın Louisiana' da değilmiydi, New Orleans' ın orta gobeğende çok ölen olmuş diye.. Deha da "o taş kafaya bişi olmaz" dedi ve Allahtan dediği çıkmış :D ...Büyük facia atlatmışsın...Çok geçmiş olsun...

cinlerin tepene cikmasin baran dayi, degisiklikler iyidir, acikcasi ben rest isminin pek ugurlu bir isim olmadigini dusunuyorum :roll:
Turkiye de oldugum zaman izleme firsatim olmadi ama artik ileride birgun diyelim.. umarim kalici olur bi kadro, saglam altyapiyi olusturmak gercekten cok zaman aliyor.

Firtina baslamadan 1 gun once New Orleans a indim ve hic durmadan ayrildim, resmen yirttim yani, benim yasadigim yer arabayla 2 saat mesafede, buraya pek birsey olmadi ama su anda sehir oradan kacip gelen binlerce insanla dolu, zor gunler geciriyor insanlar gercekten, stadlarin icinde falan kaliyorlar. Toparlanmasi uzun surecek gibi gozukuyor, Kasim ayinda benim de yayinim olan bir kongre vardi :D 40 yilin basinda bir kongreye gidecektik o da iptal oldu bakalim hayirlisi..

merak etmeyin iyiyim, kotuye birsey olmaz :twisted:
olympos a basarilar..

Elvis_is_Dead demiş ki:
AmetaL demiş ki:
Elvis_is_Dead demiş ki:
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.
Yakında bir kaç yeni kayıt daha ekleyeceğim.

Yani Mahir'e(mbk) teşekkür ederim bu başlığı açtığı için...
Ama ben buraya ne yazacağımı bilemedim. :oops:

sabırsızlıkla bekliyorum. fazla bekletme ama :!:

Arkadaşlar maalesef çok kötü bir durum fakat...
Ametal nickli Aysun arkadaşımız'ı kaybettiğimizi buraya yazmak istedim.

Allah'tan rahmet,sevenlerine de başsağlığı diliyorum.

Öğlen Mahir (Mbk) ile konuşurken bu acı haberi aldım...
Oysa daha geçen gece msn'den konuşmuştuk...
Rest'in yeni kayıtlarını yollayacaktım Aysun'a...

Acaip derecede üzgünüm...

"Fazla bekletme ama" demiş...
Sanırım geç kaldık...

Hepimizin başı sağolsun arkadaşlar...

Arkadaşlar Aysun(ametal) için bende bir şeyler kaydettim...
Elimdeki imkanlarla yarattığım şeyi pek ona layık görmesem de...
Yinede paylaşmak istedim..

Adres bu (sağ tıkla ... save as)
http://www.radyonamal.com/bilmiyorum.rar

Umarım olduğu yerde mutludur,huzurludur...

Bilmiyorum :

Belki anlatmak istediklerin fazla değildi.
Ama belki de anlayanlar karşında değildi.

Hiç düşündün mü ,bizim gibi düşünmemeyi?
Ama böyle ansızın bırakıp,gitmen gerekmezdi.

Ne söyleyeceğimi artık bilmiyorum.
Daha fazla uzatmıyorum.
Sadece biliyorum.
Geç kalmak istemiyorum.

Sen giderken,,ardından ben ağlarken.
Sen giderken,ardından ben ağlarken........

sagol, gunun birinde ben evime donersem ve Alp Eren le rest i yeniden ayaga kaldirabilirsem neden olmasin ;) simdilik boyle.. takip ediniz.

-saygin

evet cok heyecanli oluyor.. :) muhtarlik secimleri gibi..

Bu arada oylama 9 aralik a kadar uzatilmis,
sarkimizi begenirseniz damgayi basiniz arkadaslar..

yeni demo falan olmıcak mı yakında :D

bu sarkılar eskimeye basladı gibi..eskidi derken yanlıs anlasılmasın.cok dinledim de restten yeni seyler bekliyorum artık..

?

akşam yıldızına bi klip falan güzel olurdu .

Aslında yeni bir ton şarkı var...
Saygın ve ben bir arada çalamasak bile gayet üretken bir dönem geçirdik diyebilirim.
Üç demoluk şarkı kayıt edildi ancak içimize pek sinmedi...
Düzeltilmesi gereken yerler var ve benim stüdyoya girmem gerek.

Zaten internette yayınlamayı pek düşünmüyoruz.
Yayınlarsakta sadece internet üzerinden dinlenebilecek şekilde yayınlarız.
Download'a izin vermek istemiyoruz...
Siz böyle dinleyip :) şarkıları eskitiyorsunuz ama biz onlara bir ton masraf yapıyoruz ve emek veriyoruz;karşılığı olması gerektiğini düşünmeye başladık artık... ;) (firmalara sesleniyorum burdağğğn-şahan gibi- nerde bu devlet...)

Küsmek darılmak da yok...

Kayıtları tamamlarız,firmalara göndeririz....
Sonuna kadar takip ederiz....
Baktık bir "boh" olmuyor....
İnternet'te yayınlarız....

Yani aşağı tükürsen sakal,yukarı tükürsen bıyık modundayız...

Hoşçakalın...

Seviyoruz sizi çok...

Elvis_is_Dead demiş ki:
Üç demoluk şarkı kayıt edildi ancak içimize pek sinmedi...
Düzeltilmesi gereken yerler var ve benim stüdyoya girmem gerek.

Seviyoruz sizi çok...

aslinda 3+4.. yazin ben Turkiye de iken 7 tane yeni sarki kaydettik, bu sarkilarin icinden en basarili bulduklarimizi dagitacagiz ama kayitlarla ilgili icimize sinmeyen bazi onemli noktalar var, bunlari duzeltmemiz gerekiyor..

sonra belki bir supriz sarki koyariz..

sevgiler..
-saygin

valla ben de download dan yana değilim.albüm olsa para verir onu alırız :D demoyu satın onu da alırım.benim tek istegim restten yeni birseyler duymak..

tesekkuler :D

pudding:
valla ben de download dan yana değilim.albüm olsa para verir onu alırız demoyu satın onu da alırım.benim tek istegim restten yeni birseyler duymak..
Katılıyorum ve Rest in calışmalarını Eskisehir de canlı dinleyebilme şansımız olacak mı yakınlarda?

Geri