Rest

Username'e yorumu için teşekkürler.Saygın demoyu sadece NR1,Sony ve Avrupa müziğe gönderdim.Diğer şirketlerede göndereceğiz anlaşılan.Biraz boş cd alıp,postalamaya devam edecem.Bir yandan da evde Cubase ile uğraşıyorum,deli ediyor beni bazen,öğrenmem zaman alacak.Jasminto Baran Ankarada merak etmene gerek yok.Sadece Saygın Amerika kıtasında ve bende Ankara'dan 450 km uzakta olan İstanbul isimli bir şehirdeyim.REST'in demosunu kaydettiği kadrosu şu anda ayrı ayrı dallarda sallanıyor,yeşil yapraklar olarak.Herkese selamlar. :twisted:

valla inşallah yolunuz açık olur çünkü çok iyi yerleri hakeden bir grupsunuz tabi ayrılık olaylarını bilmiyorum ama tekrar belirteyim çok çok güzel şarkılarınız var. inşallah Kral Tv de izleriz eheheheheheeh :)

username demiş ki:
valla inşallah yolunuz açık olur çünkü çok iyi yerleri hakeden bir grupsunuz tabi ayrılık olaylarını bilmiyorum ama tekrar belirteyim çok çok güzel şarkılarınız var. inşallah Kral Tv de izleriz eheheheheheeh :)

Her şeyin bir ilki vardır :) İlk seven sen oldun.Teşekkürler.Sevindirdin Bizi. :LOL: :LOL: :LOL:

Elvis_is_Dead demiş ki:
REST'in demosunu kaydettiği kadrosu şu anda ayrı ayrı dallarda sallanıyor,yeşil yapraklar olarak.Herkese selamlar. :twisted:
iste budur..
grup faaliyetlerini durdurdu forum faaliyetleri devam ediyor, hadi hayirlisi..
Yeni 'rest' ne zaman toparlanip bara cikiyor, yetkilikere sesleniyorum, hic ses yok..
Alp rica ediyorum Dehaya soyle su foruma girip iki satir yazi yazsin, grupta calmayan herkes burada, has adamlar yok..

Yorumlar icin tesekkurler, inanin ufacik yurt odamda yeni sarkilar uzerinde calismam icin ilham geldi :)
gorusuruz..
saygin

Arkadaşlar sonunda bende forum olayında ortama giriyorum.bAKIYORUM saygın amerika ortamlarında bar olayına girmiş ne barı orasını bilmem artık ama buda bir başlangıç. Dün yeni gitaristle konuştuk bu hafta stüdyo alacaz iyi bir çocuğa benziyo bakalım inşallah hayırlısı olur. Bir terslik olmazsa en kısa sürede repertuarı tamamlayıp bir barda sahne almayı düşünüyoruz ne deyim
rest is not dead but never be the same as it is used to be

DEHA baba forum ortamina girmis sonunda, gozlerim yasardi.. Yalniz bir yanlis anlama ile girmis, ne bar olayi, ben burada aksama ne yemek yiyecegimi dusunerek vakit geciriyorum, muzige vakit yok henuz. Odamda caliyorum ne calarsam su anda.. Dersler de alip basini gidiyor, hadi hayirlisi..
Deha mail atsana, ne yaptiniz ne ettiniz..
Herkese selamlar..

Abiben bar derken alp ile gittiğiniz barı kastetmiştim :) Abi son durum yazdığım gibi sana mail atarım işler kesinleşince bu aralar bi studyo alabiliriz kendine iyi bak herkesa iyi baksın alp filanda baran etc.
Alp bu arada senin cd yi çektim bugün yarın yollarım sana
herkese slm

"Akşam Yıldızı 89.3 Alem Fm'de çalmış!!!! millet haberiniz ola!!!!...Duyarsanız şaşırmayın..." demişsiniz de yalan yani...
Vokalistiniz bana akşam 18 den itibaren çalacağını söyledi şarkının 3-4 kere 3 saat boyunca radyoyu dinlemek zorunda kaldım ama hiç rest şarkısına rastlamadım. Yani, Saygın "bestelerin" Rest'e feda olamadı. :) Bu arada sen ve rest ayrı mevcudiyetler mi? Sen beste yapıyorsun diğerleri ne yapıyor? :idea: Bir insanın yaratıcılığından nasiplenmek ayıp değil midir? Bunlar armut mu topluyor? Niye RESt (di) de, SAygın değil (di)
SAdece nota basıyor bunlar demek ki! :!: :!: :!:

Meraktan valla....Kötü niyetim yok gerçi merak adam öldürürmüş ama... 8)

artik ayri.. ama beni mutlu eden bir sey var, benimle baslayan bir grubun ben olmadan devam edecek olmasi. umarim daha iyi isler yapacaklar.

2001 yilinda "yolumun sonunda"yi radyoda dj anons ederken de saygin degil rest diyordu, cunku 1 degil 4 kisinin emegiyle alinmisti o kayit.
:roll:

:idea: merak ve evveliyat icin, bkz.
http://www.restonline.tk

bu arada alp efendi, bilgisayarda birseyler yaptigi yazmissin, bas ve davul yazdin mi hic, yazdiysan neler kullandin?
birde suraya bir goz at:)
http://www.hangibar.com/bars/comment.asp?BarID=B273881120030701

Bakıyorum gençler ısınmış forum olayına..İki dakka girmiyoruz nete ne gelişmeler olmuş:)
Yeni kadro ile ilk stüdyoyu yaptık ayrıntıları Deha arkadaşımız grup üyelerine bizzat bildirecektir. :LOL: (Bu işten Deha'nın haberi yok ama şimdi oldu he he :LOL: )

Benim beklediğimden iyi bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Eğer gitarist adaptasyonunu düzgün bir biçimde tamamlayabilirsek yakın zamanda iyi işler yapacağımız müjdesini verebilirim. Keza vokalde Ceyhun'un performansı oldukça iyiydi...
Ama bazı şeyleri oldu bittiye getirip alelacele işler yapılması taraftarı değilim..Kafamdaki kalteli müziği yapacak kadro oluştuğu anda Rest dağıtacak Ankara ortamını bundan kuşkunuz olmasın...Bunun ilk sinyallerini aldık...

Alpcim Icq kullanmıyorum şu aralar ama msn yolluyorum konuşalım dertleşelim, sevişelim:)

Saygın'ım sen de iyice acıklı ortam süsü vermişsin kendine...Yurttaki küçücük odamda müziğim ve ben falan..Duyan Çocuk Esirgeme Yurdu sanacak :p Ama tabi zordur gurbette akşamlar..Merak etme alışırsın iki ayda...Kırk yıllık luiziyanalı gibi gezersin sokaklarda, barlarda, pavyonlarda...

Herkese sevgiler, kendinize iyi bakın...

Saygın, okudum hangibar.com'da yazanları.Millet bizi soruyor.Bende onlara şarkı hediye ediyorum rock'n roll(onların değişiyle) çalan eski rest adına:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: dinleyin şarkıyı ,sözlerle olmaz sadece!!

The End :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

This is the end, beautiful friend
This is the end, my only friend
The end of our elaborate plans
The end of everything that stands
The end

No safety or surprise
The end
I'll never look into your eyes again

Can you picture what will be
So limitless and free
Desperately in need of some stranger's hand
In a desperate land

Lost in a Roman wilderness of pain
And all the children are insane
All the children are insane
Waiting for the summer rain
There's danger on the edge of town
Ride the King's highway
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway West, baby

Ride the snake
Ride the snake
To the lake
To the lake

The ancient lake, baby
The snake is long
Seven miles
Ride the snake

He's old
And his skin is cold
The West is the best
The West is the best
Get here and we'll do the rest

The blue bus is calling us
The blue bus is calling us
Driver, where are you taking us?

The killer awoke before dawn
He put his boots on
He took a face from the ancient gallery
And he walked on down the hall

He went into the room where his sister lived
And then he paid a visit to his brother
And then he walked on down the hall
And he came to a door
And he looked inside
Father
Yes son?
I want to kill you
Mother, I want to. . .

C'mon baby, take a chance with us
And meet me at the back of the blue bus

This is the end, beautiful friend
This is the end, my only friend
The end

It hurts to set you free
But you'll never follow me

The end of laughter and soft lies
The end of nights we tried to die

This is the end :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Alp senin cd yi bugün verdim postaya
Baranın dediği gibi studyoda ilerisi için iyi sinyaller aldık ceyhunun performamsı güzeldi gerçekten
düzenli yaprsak bu işi çok sağlam bir grup gelebilir ankara piyasasına bakalım hayırlısı
alp sana the end' söletemedim ya artık yeni grubunla söylersin 11 dakka bayılırsınız artık
bence kısa sürede grup olayına gir alp ziyan etme kendine daha gençken bu günleri çok arasın ilerde

Cumartesi ulaşır bana yolladığın zarf.Bende de resimler var.Sana mail atacam onları bir ara.Yeni grup kurmayı düşünüyorum fakat biraz bekleyecem.
Gençlik falan da hikaye Dehacım.Artık barlarda çürütmek istemiyorum kendimi.Nasılsa barda sahne almakla bir şey elime geçmeyecek.Ben sadece kendimi geliştirmeye çalışacam.Hani daha iyi gitar çalsam hiç fena olmayacak.Vokal olarak çünkü istediklerimi yapabiliyorum ve kendimi yeterli buluyorum.Bir süre müzikle uğraşmayacam.Nadas durumları yani.Herkese selam. :roll:

resttamkadro.JPG

alp bana yollamisti bende buraya koydum, cd hazirlamistim ayrica herkes aldi degil mi 8)

Yok abicim Deha sağolsun hala görebilmiş değiliz cd falan...Zaten son çaldığımız gün benim payımı da iç etti...Burdan Dehayne'ye sesleniyorum
Versene lan paramı !!! :)
Bak adam cd yaptım diyo hiç ondan da ses seda yok....Olmuyo dayı olmuyo :LOL:

Dehacım bu nasıl bir posta anlayamadım.Nerdeyse 1 hafta oldu ve hala ulaşamadı Ankaradan İstanbul'a.Bak hem Baran'ın da parasını cebe atmışsın.YakışıyoR mu hiç sana;Birde hoca olacaksın!!

Baran benim kral fm'de :LOL: çalacak parçayı benim imza bölümündeki linkten indirebilirsin.

Birde Buğra(Atalay) bizim demonun yeni miksli halini gönderdi bana.Sound bayağı bir değişmiş.Daha bir oturaklı olmuş.İsteyene kopyalayıp gönderecem,bana adres verin.

Geçen gün Onur ile(klavye) buluştum.Akşam takıldık biraz İstiklal'de,gecede onur'un yeni evinde kaldım.Ankarada bir çok pazartesi
gecesi titreyerek üzerinde yattığım mavi kanepede ordaydı(özlemişim :cry: ).Onur işinden,evinden, yeni şehrinden memnun.Hepinizede selamı var.

Millet İstanbula yolunuz düşersede beni haberdar edin.Kalın sağlıcakla.

ALP :!:

Alp ve Onur kavga etmemisler, ustelik istiklal de takilmislar, yaslaniyorsunuz olm siz..
Hangi demo, rest in demosunu mu yeniden mixlemis?? Ben istiyorum o zaman..
Arkadaslar gecen gun elime kendi grubumu ilk kurdugum gunlerde tutulmus olan bir gunluk elime gecti, o zamanki bas calan arkadasim Berk tarafindan hazirlanmis sagolsun bana mail atmis, grup rest adini almadan yaklasik 1,5 sene once falan tutulmus 98 yili ortasinda, belki buraya yollayacagim, takip ediniz.

Selamlar

Yaşlanıyoruz tabii ki Saygın efendi.Gerçi içinizde en genç benim ama (22!).
Evet bizim REST'in demosunun yeni miksli halinden bahsettim.Saygın sana gönderiyim;(U.S.A)fakat önce bir adresini mail at bana.

Evde beste yaparak vakit geçiriyorum,ertesi gün veya 2-3 gün sonrada dinleyip ,eleştiriyorum.Bilmem iyi mi ediyorum? :metal

Runrabbitrun'cım gel,görüşürüz.Aman dikkatli gel. :sniper

Birde son 20 gündür benim konuşma sesimde bir kısıklık var ve boğazım acıyor.Bu aralar düzenli şan egzersizi yapıyorum.Çıkabildiğim aralıkta bir sorun yok gibi ancak konuşma sesimdeki problem devam ediyor.Fazla konuşamadığım içinde stres yapıyorum.Yani bu aralar KBB(kulak burun boğaz) yolları gözüktü. :zipla

*Saygın bir de Cubase'in varsa ortak beste çalışması yapalım.Sonra koyarız bir siteye millet dinler. :kicsalla

Geri