PES 2010 satış tarihi

Çıktı çıkmasına da ben alamadım, boynum bükük demo'ya devam ediyorum.
Torres fena ama. Ceza sahası dışından çok güzel çakıyor. Messi'yle de koşmaya bir başladınız mı kimse tutamıyor, son çizgiden ortalayıp İbo'ya güzel asistler yapabilirsiniz. Adamda boy var, affetmeden basıyor kafayı.
Demo'dan izlenimlerim böyle, tam sürümü bilemem. Grafikler de oldukça iyi. Bu sene güzel olmuş yani.
Alamadık orası ayrı :)

Evet, çıkmış. Kayseri de boy boy reklamlarını yapmış Sony bayileri. Sordum PS3 oyunu 180 TL imiş! T-shirt hediye falan dedi... En iyisi PC'de alıp oynamak. Daha ucuz oluyor. Genelde PS3 ve PC arasında ki fiyat farkı 2 katı oluyor Türkiye de. Bu arada FIFA 2010'un PC versiyonu rezaletmiş. Ha birde, NBA 2k10'uda deneyin, kendileri NBA Live serisinden kat kat üstündür. :)

PS3 için 100 lira civarına bulunuyor oyun. Orijinal bildiğin Sony güvenlik şeritli.
İkincisi ise, 2k Sports, EA'nin kaç yıldır anasını *ehmm* ağlatıyor. Ah bir de futbol işine girseler de piyasaya 3. ortak gelse işler kızışsa :)

fifa 10 ile kıyasladığınızda farkı anlıcaksınız. ea sports un senelerdir konami nin gerisinde kalması bence bu oyunla son buluyor. oldukca başarılı olmuş. tabi bu söylediklerim ps3 için geçerli =)

Geri