Courtyard

Toplama bi cd de dinlemistim ilk defa Moonlight Through Darkness sarkisi ile canli izleme firsatim olmadi ama demoyu cok dinledim ;) hasta olurum kendilerine. Mert zaten kopuk boyle bi girtlak nasil yani dedirtiyor insana. :) umarim bi konsere denk gelirim.

valla izmirlilerden herşey beklenir allahım nasıl bir seyirci var burda adamlar hiçbiyere gitmiyo gidin siz uğrak ta bira için a.k neyse bu arada bugün kordon da sizin bateristi gördük sende yanındamıydın

arda nie bitek sen yazion olm..!?
Brutal vocal den anlamam ama, bu gitaristler cok iş yapacak.. petrucci'nin 210 la yapılması zor dedii alıştırmayi 290 la çalan bi Highone olunca grupta [Asia]... müzisyen kalitesi yüksek bi grup, bu sebeple basarılı olacaginiza inaniyorum.. Tarzinizda büyük bir başarı yakalarsınız işşalah...
Ardacim sana ayrıca başari dileyecem.. [gel bize] :p

ne demek kardash.. demonuzu bekliom 4 gosle.. anlamiom death muhabettinden ama basarılı olacaaniza eminim..
Bu arada, tüm amatör metal, death metal, speed metal, prograsif vs.. gruplarına sesleniorum.. bu grubun bi konserine gidin.. !!..Örnek olsun..!!

Geri