Courtyard

MusicMan sen gitaristisin galiba grubun. 3 kez izledim sizi İzmir'de en son festivalde; ama fazla bilgim yok hala Mert dışındakileri tanımıyorum. Grup elemanlarının adlarını çaldıkları ensrümanlarla birlikte yazsana bi de varsa internet adresi.

can_ay demiş ki:
Bu arada, tüm amatör metal, death metal, speed metal, prograsif vs.. gruplarına sesleniorum.. bu grubun bi konserine gidin.. !!..Örnek olsun..!!
KESİNLİKLE !!!
Mert, benim bildiğim en iyi frontman'dir Türkiye'de...

Haaa daha iyisi vardır ama kimbilir (eskilerden bahsediyorum) eski grubunu bıraktıktan sonra şimdi nerededir, (yenilerden bahsediyorum) hangi yeni gruptadır, hiç konsere çıkmamıştır ya da eşede köşede kalmıştır da görememişizdir...

KONSER izlemek isteyenler bu grubu ama özellikle vokalisti iyi takip etsin...
Tarzı sevmiyorsanız, sizin kaybınız, kulaklarınızı tıkarsınız ama en azından gözleriniz bayram eder.

Tek eksikleri Mert'in aşırı aşırı aşırı iyi olması nedeni ile diğer elemanların ona ayak uydurmakta zorlanmaları. Sahnede çok sönük kalıyorlar. Mert'in diğer grubu Solitude bu konuda daha iyi, sahnede daha sağlamlar. Umarım Courtyard da aradaki farkı bir an evvel kapar da, "Türkiye'nin en iyi frontman'i" demekle kalmaz; "Türkiye'nin en iyi grubu" deriz yakın zamanda...

COURTYARD'a selam, headbang'e devam...
Ankara'da görüşmek, birlikte dağıtmak üzere...

banner.jpg

Ankaralılar için devamı da var ;)
İşte ilk fan kulüp etkinliğimiz.
NIGHTWOLVES gururla sunar:

NIGHTWOLVES Metal Attack Party

CROSSFIRE
COURTYARD
SOULITARY
ARCANE

Tarih : 27 Şubat 2005 (pazar)
Kapı Açılış : 14.00

Yer : Gölge Bar (SSK İşhanı Kat 2)
Giriş : 5 YTL
Afiş çok yakında. :metalhead

banner.jpg

Yaw Mert buraya üye deil galipa ya da ben hiç görmedim neyse..Bnm müzik zevkime uymasa da bestelerin gayet başarılı ve Mert'in sahnede şov yaptığının bizzat habercisiyim..

Bu arada Mert Koç Üni den arkadaşım olmakla beraber masa tenisi partnerimdir..Kim tahmin eder deil mi eski lisanslı oyuncu olduunu :) Birimiz bu burjuva okulunun metalhead i dierimiz punkhead i olmaktan guruluyus,iftihar duyuyoruz vs vs bıdı bıdı..asdfadfsasfd

Mert sahne performansı açısından bildiğim en iyi vokalist. Bir de Antisilence - Erdem'den bahsedilirdi ama Antisilence tarih oldu maalesef.

Courtyard'ı bekliyoruz.
Courtyard rulllzzzzzzz...

Geri