Courtyard

http://www.turkrock.com/ftopic12730.html
yorumlarım burda abi dediğim gibi sizin için geldik sizin için yapılan haksızlıktı ama genede siz daha iyiydiniz bu arada siz indikten sonra seni aradım konuşayım diye ama göremedim music-man msn e ekledim tekrar seni bakalım (Nightwolves bu arada avatarın benim çok yakın arkadaşım olan - RiveRwind- a ait ayip yani herşeyinide kendi yaptı yani o kurdun önündeki geyiği falan bile :) )

Bir yanlış anlaşılma sonucu aynı güne iki farklı konser ayarlanmış.
COURTYARD adı 27 Şubat tarihi için hem Ankara, hem de Eskişehir konserlerinde adı açıklanmış.
Grup; tercihini Eskişehir'den yana kullanması nedeniyle, 27 Şubat Metal Attack Party kapsamında sahne alamayacak.
Courtyard'a Eskişehir'de başarılar diliyoruz...

banner.jpg

grubun sadece davulcusuyla konuşmuşluğum ve dinlemişliğim var...grubuda bikere negatif stüdyosunda dinlemeye çalışmıştım..çok ta güzel di..bide şu slayer falan muhabbeti var yoksa yanlışmı gördüm...

courtyard ın sitesi nickimde mevcuttur hepinizi foruma bekleriz bu arada ana sayfada yeni albümden çıkacak born dead şarkısının sample versiyonu bulunmaktadır bu arada istanbul ve izmir de olan arkadaşlara 2000 yılında çıkmış refusal demo sunu elden verebiliriz başka şehirden isteyenler olursa kargoyla gönderebiliriz sanırım

zolko auahauh bende güldüm sonradan :D rock republic de zolko demiştim sana ya beyin mcıklaması geçiriyodumda ben o sırada auahuah günlerdir çok az uykuyla duruyodum hehe kusura kalma

Arkadaşlar burdan Courtyard grubuna bir teklifte bulunmak istiyorum bunun yanında eğer sizinde grubunuz varsa veya grubu olan arkdaşlarınız varsa onlarada olsun bu çağrımız.

Biz www.sologitar.com sitesi olarak müzik adına kardeşlik adına İzmir'de bir konser vermek istiyoruz. Bizimle birlikte hiçbir para talep etmeksizin çalmak eğlenmek ister misiniz?

Msn : [email protected] cevaplarınız bekliyoruz...

Geri