Bu gitarin model ve ozelliklerini tanimlayabilirmisiniz?

sandimas_jackson.jpg

Bu gitarla cok benzer.Headstock reversed manyetik dizilimi h s s kopru seymour modelini bilmiyorum.Yil olarak 90 larin bas veya ortasinda cikan bir model.O zamandaki jackson serilerinden gorunus olarak da yukaridaki resimdeki gitara cok benziyor.

Tarife uyan bildiginiz model resim varsa ozellikleriyle beraber paylasiniz lutfen.Hakkinda bilgiye ulasamadik buradan bilen varsa umidiyle yazdim...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Resimdeki degil hocam tarif ettigimi merak ediyorum.H-s-s olacak en basinda rengi cok benzer benim bahsettigim gitarla o yuzden koydum resmini...

Daha kritik bilgiler var saydıklarından öte. Mesela

1. Binding var mı?
2. Neck Thru mu yoksa Bolt On mu?
3. Kaç perde?
4. Logo sedefli mi? Made in USA mi?
5. Tuşe abanoz mu, gül mü?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
obican demiş ki:
Daha kritik bilgiler var saydıklarından öte. Mesela

1. Binding var mı?
2. Neck Thru mu yoksa Bolt On mu?
3. Kaç perde?
4. Logo sedefli mi? Made in USA mi?
5. Tuşe abanoz mu, gül mü?

Hocam asil amacim zaten gitar hakkinda bilgi almakti.Bildiklerimi belirteyim:
1.Binding yok.(en azindan govdede)
2.Hatirimda degil
3.24 perde
4.Logo hakkinda tam bilgim yok ama galiba sedefli degil.
5.Tuse hatirladigim kadari ile gul.

Umarim yardimci olur tanimlamanizda.Zaten gitarin modeli dolayisi ile de materyali ve elektronigi hakkinda bilgi almak istedigim icin sordum.Japon gitar ahim sahim bir alet degil zannedersem.Rengi aynen bu sekilde h-s-s dizilim.Gitar eski bir arkadasimda idi ondan isteyecegim cunku cok rahat bir gitardi.Neden ona sormuyorum derseniz heveslenip almisti onun da pek bilgisi yok gitar hakkinda.90li yillarda yapildigini duymuk sadece o kadar.Disgorunusu ile ilgili daha fazla bilgi ile sonuca ulasabilirseniz eger tekrardan gitara bakabilirim...

Katalogdan baktigim kadari ile ps4 yahut super dinky serisine mensup gibi duruyor.Inlay lere bakip tekrar karsilastiracagim.Katalogda renk renk koymadigi icin tam bir sekilde canlandiramadim.Finishlerden tahmin yuruttum.

Kullanan varsa yorum almak isterim.Ps4 ismi baya duyulmus bir modeldi.Distorsion icin fiyatina gore cok ideal oldugu soylenirdi diye hatirliyorum.Zaten deluxe strat yanina sert tonlu baska bir gitar daha olsun diye bu ise kalkistim.Bu gitari clean de kullanmayi da pek dusunmuyorum ki kullanmamak lazim bence bu model ise.Super dinky serisi ile ilgili pek bir bilgim yok acikcasi.2 model hakkinda da yorumlarinizi bekliyorum...

Geri