Yılbaşı Akşamı Etkinlikleri (Fikirler/Sorular)

Teoman o bara çıkmaz kanımca, barlıktan çıktı zaten orası, Suare falan varken artık ünlüler oraya çıkmıyor. Küçük bir ihtimal olabilir ama sanmıyorum. Geçen sene yılbaşında Piiz vardı artık sen düşün :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende ole düşünmüştüm :D teoman yani canlı müziğe kadar güzel ama canlı müzikten sonra resimli club a donüşüyor birdenbide :D orasıda başka netten araştırdım snırım bu senede piiz var.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
:D kocaeli de ki mekanlardan bahsedermisin :D sanırım bu yılbaşını orda geçireceğim karaoke :D ya da nasıl yazılıyosa o tarz bi bar mekan var mı veya onerebileceğin güzel yerler.

Ben Kocaeliliym ama Bursa'da okuyorum ve biraz uzağım Kocaeli'nin gecelerinden ama önereceğim iki yer var biri Batı Sahilinde; BUZZ bar ki kaliteli bir mekan, diğeri de doğu sahilinde SAHİL KAFE.

Emerald, Nax gibi yerlerde var ama önermem...

Ayrıca ufak ta bar programı listesi vereyim

Resimli Bar Konser Programı :

27.11.2009- KARBON

28-29.11.2009 - RÜYA

11.12.2009 - CİN SEDDİ

12.12.2009 - "Kutsal ve Doğa İçin Çal"

18.12.2009 - Dengesiz Herifler

19.12.2009 - MALT

26.12.2009 - Gripin

32.12.2009 - Pİ!Z&KARBON

açıkçası gripin tavsiye etmem :) 1 kere gitme yanlışını yaptım , aç albüm dinle daha iyi,performans olarak birşey bekleme...hele ki gitar adına.

Yonetici Uyarisi: Baslik, Bursa ile sınırlı kalmayip genel olarak butun illerdeki yilbasi etkinliklerini kapsayacak sekilde editlenmistir. Yilbasi etkinlikleri ile ilgili soru ve fikir-alisverislerinizi bu baslik altindan yapabilirsiniz.

Geri