Sonisphere 2010 Turkey

Sonisphere Festival 2010

Ingiltere listesi:
Iron Maiden, Slayer, Rammstein, Motley Crue, Alice Cooper, Anthrax, The Cult, Iggy & the Stooges

Polonya listesi:
Metallica, Slayer, Anthrax, Mastodon, Behemoth

Finlandiya listesi: Iron Maiden, HIM, Slayer, Motley Crue, Alice Cooper, Anthrax, Heaven & Hell, The Cult, Iggy & the Stooges

Isvec listesi: Iron Maiden, Slayer, Motley Crue, Alice Cooper, Anthrax, Heaven & Hell, Iggy & the Stooges

Cek Cumhuriyeti listesi: Metallica, Slayer, Anthrax, Mastodon, Heaven & Hell

Turkiye'de sahne alacak gruplar, onceden aciklanmis ulkelerin listeleri icinden secilecektir.[/b]

daha kesin degil gruplar ama sadece bilgilendirdim =)

iron maiden'ın sitesinde yazıyor zaten gideceği sonisphere festival konserleri. bence de gelmezler insanlar umut üretiyor işte. birde bu festival çok pahalı. uni rock ile düşünülünce yarım milyarı gözden çıkarmak lazım. belki de daha fazla.

türkiye listesinin heaven&hell, iron maiden, alice cooper ve motley crue'den olusmasını istiyorum. ama olmayacak tabii.. ülkemizde hard rock dinleyicisiolmadığı için thrash bombardımanına tutulacağız...

Aynı tarihler arasında Romanya' da da Sonisphere festivali var. Metallica bize en son geçen sene geldi Romanya' ya ise Iron Maiden yakın bir tarihte geldi. İron Maiden gelicek bizim festivale die düşünüyorum , ama Metallica gelse daha çok işime gider , daha çok sevdiğim bir gruptur kendileri :)

Metallica kabak tadı verdi bana artık oldum olası ısınamadım heriflere zaten (küfür bombardımanı gelecek :)) IRON MAIDEN dururken ne metalicası. MAIDEN döver! MAIDEN istiyroum!

Bence de Metallica yerine maiden olsa daha iyi olur. kaç kere gelcekler daha abi? bi de anthrax'ı hiç beğenmiyorum.

öyle senin benim yada onun, O gelsin bu gelmesin demesiyle olsaydı işler Şimdiye iron maiden ile metallica üyeleri müslüman olmuştu :D

Gruplar belli festival bir kaç günlük bir şey olacak sanırım cuma cumartesi ve pazar...

Günlük biletler 100-150 arasında
3 günlük biletler 300 lira gibi bir fiyattan başlayacagını tahmin ediyorum. Gene gecen konnserde olduğu gibi bu konserde de metallica önde olacak
fakat iron maiden ve slayer'ı unutmamak lazım bu iki grupta türkiyede cok fazla haryan kitlesine sahip gruplardan. Umarım rengli bir festival olur.

Geri