kilink

ula nooliy la?

kimmiş lan o skişeer gsf yi gazanan KİLiNG elemanı.gelsin elimi öpsün hayta.filmi de güzel ha bunların.bi de türkler çekmiş.bomba lağn.

lan tarık hade bakam kaydedin bekleyoz.... bende şuan eskişehirdeyim.... bi internet kafeye girdim hoşuma gitmedi adamı dövecem..... pazar dönecem...

lan tarık sizin şu yeni şarkıların olduğu cdyi kırık çizgi murattan aldım... valla bikaçkere dinledim baştan hoşuma gitti... böle eski demodan farklı geldi bana vede daha güzel olmuş.... şarkı isimlerini bilmiom ama dinlediğim kadarıylan otogar güzel, serseri polise pandikmi ne atmış o güzel, bide cd deki ilk şarkı böle baya bi hoşuma gitti güzel olmuş ellerinize ağızlarınıza sağlık... sen artık bana şöle temiz halini yollarsın demonun kapaklı mapaklı....

ya evet muratta aynı seyi seyi soledi eski demodan farklı biraz bizde farkındayız ama daha cok hosumuza gitti böle demoda ordakilerden bayabi daha fazla sarkı olcak bugun saydı 18 tane olmus ama hepsini koyarmıyız bilmem

tesekkur ederiz tabi gondeririz ayıpsın

nası iyi eskiseheerlilerle

Re: ula nooliy la?

sefil_co demiş ki:
kimmiş lan o skişeer gsf yi gazanan KİLiNG elemanı.gelsin elimi öpsün hayta.filmi de güzel ha bunların.bi de türkler çekmiş.bomba lağn.

ben kazandım, sende ordasın herhalde gelirim tanısırız kaynasırız

hatta su anda mesajı okulumuzun bizlere sundugu bilgisayar labratuarından atıyom ne mutlu bize

ne mutlu size okulunuz bilgisayar sunuyo....

buarada bu demo bence çok çok güzel olmuş gerçekten samimiyim bu konuda en azından ben çok beğendim.... dinledikçe hoşuma gidiyo... cd deki ilk şarkı neydi... yaşamayı sevemem bu hayatta intihar edicem 1 kutu hapla onu bile yapamadım ama şte böyle dedi bana şaştım kaldım sonunda ne gerek var acılara haydi yaşamayaaaaaa la la la la la la.... bu şarkı çok güzel... daha sonra işim gücüm yokki benim, otogar, serseri polise pandik attı, ondan sonra bi şarkı var adını bilmiyom böle şey diye başlıyo ''zaten param yokki alamam sana patates cipsi'' diye bu şarkı benim bi başka hoşuma gitti melodisi falan süper güzel olmuş...... çok uzattım galba... tekrar ellerinize ağızlarınıza sağlık kardeşlerim bundan sonrada bol bol konserler verinde bizde eğlenelim.... hatta şöle bi eskişehir konseri yapın uygun bi tarihte bende gelem süper olur.... şöle kırız çizgi, kılink, ayılar, cemiyet falan ayrlanırsa süper olur.... zaten muratada sölediydim... nese hade görüşürüz.......

saolasın abi benimde içime sindi aslında şarkılar artık bakcaz bi kayıt daha yapcaz bayram da 3 kayıttan en güzellerini toplıcaz demoya koycaz artık bayramdan soora çıkarırız umarım
hadi saol yorumlar için

Geri