kilink

iyi eğlendirdiler vala .Davulun cros pedal i bozuldu bildiğim bütün gruplar cros pedal bozuk diye yarıda bırakırlardı ve hüsranla eve dönerdik ama Kilink o şekilde devam etti helal diyorum öyle illa kasıntı 4 4lük müzik yapıcaz diye bir dertleri yok en çok bu yanlarını seviyorum.

Ya abi hepsi için söylemek yanlış olur tabi ama bursa seyircisi kötüdür.Sinir olursunuz bursa konserinden vazgeçin bence istanbulda falan yapın konser.Para bulabilseydik izmire gelicektik kilinki izlemeye ama olmadı buraya gelsenizde bizde izleme şansına sahip olabilsek.Bi de çok iyi gidiyosunuz umarım daha iyi olur.Hem müziğinizi seviyorum hemde ordan burdan hakkınızda duyduklarımdan yola çıkarak kendinizi seviyorum...başarılar

Kendi demosu bilmemneymiş, hadi len! :) zibidi punk.. Bekliyoruz birşeyler, bu arada o dediğim kayıtları bulabilirsen Tarık, o iki şarkının bana ulaştır-çok ciddiyim olmadı ayaküstü siz onları kaydetsenize :D

Çalın, bende ünlü olunca size votka-bira birşeyler ısmarlıyım.. :)
O şarkının değerini bilin, hatta bana hediye edin siz o şarkıyı... :) Bir tane daha var onu hatırlamıyorum, dinlersem o ilk demonuzu tekrar hatırlarım abi..

Geri