Hangi amfiyi alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

5 senedir tm60 kullanıcısıyım. Yeni başlayan veya orta karar bir amfi almak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Alıp sahneye koyabilirsiniz kapalı ortam olması şartıyla, bayağı bayağı kaliteli tonlar çıkıyor. Açık havada da ufak bir azınlığa hitap eder. Clean kanalı efsanedir. Drive kanalı da eq ayarlamaları ile çok çeşitli ve kaliteli sound sunuyor. Sıfır olarak almanızı tavsiye etmem 2. el olarak 1500 liraya bulabilirsiniz. Lambalı olmadığından ve yeni aletler olduğundan arızalı çıkma durumu binde birdir. Ufak lambalı düşünen arkadaşları buldukları yerde bu amfiyi denemeye davet ediyorum.

5 senedir tm60 kullanıcısıyım. Yeni başlayan veya orta karar bir amfi almak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Alıp sahneye koyabilirsiniz kapalı ortam olması şartıyla, bayağı bayağı kaliteli tonlar çıkıyor. Açık havada da ufak bir azınlığa hitap eder. Clean kanalı efsanedir. Drive kanalı da eq ayarlamaları ile çok çeşitli ve kaliteli sound sunuyor. Sıfır olarak almanızı tavsiye etmem 2. el olarak 1500 liraya bulabilirsiniz. Lambalı olmadığından ve yeni aletler olduğundan arızalı çıkma durumu binde birdir. Ufak lambalı düşünen arkadaşları buldukları yerde bu amfiyi denemeye davet ediyorum.
Büyük usta Devin Townsend'in de practice için kullandığı bir amp. Gerçekten çok güzel bir amp.

Merhabalar,
Hughes & Kettner Tube Edition 20th Anniversary modeli hakkında bilgisi olan var mıdır? 1200 liraya almayı düşünüyorum ancak internette yeterli kaynağı bulamadım. Var mıdır denemiş olan?

Merhaba arkadaşlar. Uzun yıllardan sonra giriş seviyesinin bile altındaki ekipmanlarımı yenilemek istiyorum. Tabi bu bir kaç ay sürecek. Bir çok şeyi kafamda kararlaştırdım. Gitar konusunda aktif EMG 81- 85 manyetikli Ibanez RGT6EXFX modelini almayı kararlaştırdım. Analog pedal sistemi düşünüyorum (gerçi o da ayrı bir başlık konusu) MXR fullbore metal pedalında karar kıldım ve daha ilave bir kaç pedal istiyorum tabi ki. Ama amfi konusunda bir fikre varamadım maalesef. sanırım 1200 liraya kadar bir şey alabilirim. Bu saydığım ekipmanlar için en uygun seçenek ne olur sizce? Gitar ve pedalın kalitesine göre çok aşağı veya çok yukarı seviyede bir şey alarak uyumsuzluk sorunu yaşamak istemiyorum.

Değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim. :)

Geri