Hangi amfiyi alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

Dostum en güzel tonları MG15'te veya Cube15'te almak pek mümkün olmayacaktır. Dostum biz de apartmanda oturuyoruz ama Mesa, JCM kullanmak mümkün oluyor. Dostum 8 inçlik hoparlör ile nasıl güzel bir seda elde etmeyi düşünüyorsun?

Evet oda doru...Ama gitarı yeni aldığımdan dolayı elimde sağlam bi bütce yok malesef...Alıcam ampliye en fzla 300-350 ytl ayırabilrim elimde para kalmadı...

Evet oda doru...Ama gitarı yeni aldığımdan dolayı elimde sağlam bi bütce yok malesef...Alıcam ampliye en fzla 300-350 ytl ayırabilrim elimde para kalmadı...

belki de jcm serisi bi amfi almak icin 3-5 sene yemeyip icmeyip sabretmek yerine şu anki bütcenle mg15-cube tarzı ev amfisi düsünebilirsin,taka her türlü haklı mg15 ten bahsettigin tonları alman hayal olur ama zaten jcm serisi de hayal fiyatlarda bahsettiğin bütçeye göre

Yaz olsaydı alırdım zaten gitarımıda yazın hafta sonu cafelerde çalıp hafta içi başka bi cafede garsonluk yaparak aldım :D.Micro cube düşünüyorum.JCM serisi bi ampli için bidahaki seneyi beklemem gerekicek...Yaza kadar idarelikde olsa micro cube düşünüyorum..İyi edersin veya şunu al o bütceye şeklindeki yorumlarınızı bekliyorum =)

Ben mg15 i jcm2000 den daha çok seviyorum.Bahsettiğin tonları mg15 ile almak hiçte hayal değil benimde lambalı amfim var ama mg15'i hala kullanırım çünkü gitarın güzelse gayet tatmin edici tonlar alabiliyorsun mg15le.

Micro cube tavsiye ederim. Ev için bulup bulabileceğin uygun fiyatlı en iyi amfidir. clean leri müthiş. tek eksiği ekolayzır ve drive tonlarında 3-4 seçeneğin olması. JC clean kanalında pedallara da gayet iyi cevap veriyor.

Gitara yeni başlıcam . 150-200 tl civarı amfi bakıyorum . Siz de yardım ederseniz çok makbule geçer :z

badsolo 150-200 dio 300 e çıkmamış marshall ın 10 waatlıklıkları veya ibanezlerden bütcene uygun bak kardeşim o fiyata olan anfilerin hepsi hemen hemen aynıdır pek bi fark göremzsin markalar arasında ;) ii forumlar

Geri