Pokerhead

comma demiş ki:
Arkadaşlar bu konser Pokerhead in ilk beste ağırlıklı çalacağı konser olacak. Gelip deli gibi pogo yapmak ve zaten bildikleri başka grupların şarkılarını dinleyip eylenmek isteyenler kusura bakmasın. Bestelerimizi merak edenler ve dinlemek isteyenleri konserde sahnenin en önüne bekliyoruz.
Tabi yanış anaşılma olmasın yinede en sağlam 7-8 cover ı çaljaz. Ancak bunarın yanında bi okadar da beste çaljaz. Herkezi bekliyoruz...
helal:) en iyisi

erencim butun hepsini çalacağımızı zannetmiyorum ancak elinde demo varsa hepsini çalışabilirsen yani hiç olmazsa bir dahaki studyo ya gidişatlarını öğrenebilirsen hiç fena olmaz. Herhalde 7 tane beste çalacağız bülentin dediğine göre.

his-infernal-majesty demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
beste çalmayı çok seviyorum ya bu grupla hele çiçek biz ve teardrop yok mu valla çok hoşuma gidiyor onları çalmak...

hocam besteler güzel olunca tabe hoşuna gider :)

Cancım sen iste yeterki 12 besteyi de çalarız :p
Yok şaka bi yana bu sefer ilk kez besteleri ciddi anlamda tanıtabilicez inşallah kötü geçmez...

Yunusçum çok saol yorumların için zaten ilkinden sonuna kadar tüm kayıtlarımızı takip eden ve destekleyen ender insanlardansın ;)

beyler herkeze teker teker ulaşamijam haberiniz olsun sabahın köründe stüdyo var. Can özellikle sen bu sıralar biraz uzak kaldın sakın unutma...

olm bülent haberin ola ben pedal isini halledemedim.olmazsa senin pedalda olan tonlarla idare edeyim...zaten yeter bana...tamam mi?? killin in the name için falan gerekli

comma demiş ki:
his-infernal-majesty demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
beste çalmayı çok seviyorum ya bu grupla hele çiçek biz ve teardrop yok mu valla çok hoşuma gidiyor onları çalmak...

hocam besteler güzel olunca tabe hoşuna gider :)

Cancım sen iste yeterki 12 besteyi de çalarız :p
Yok şaka bi yana bu sefer ilk kez besteleri ciddi anlamda tanıtabilicez inşallah kötü geçmez...

Yunusçum çok saol yorumların için zaten ilkinden sonuna kadar tüm kayıtlarımızı takip eden ve destekleyen ender insanlardansın ;)

Her zaman destekçiyim, ayıp ettin... Neyse beyler hepinise bol şanslar, umarım her şey güzel geçer. kirlenmiş çalıyorsunuz dimi? daha hiç çalmadınız galiba, en azından ben görmedim :)

yunus ben ek beste işine karışmıyorum genelde bülent şunu çalcaz bunu yapcaz diyor ben kabul ediyorum ama ne kadar çok beste varsa çalmak isterim güzel şarkılar var ama güzelin yanında çirkin olmazsa güzelin ne anlamı kalır??

beyler bence artık her hafta konser yerine biraz stüdyoya kapanın ve de çaldığınız şarkıları 1000000 kere dinleyin . veya cover ı bırakıp beste yapın. bu hafta hiç başarılı bulmadım kusura bakmayın . başarılar...

(grubu kesinlikle kötülemek için değil, pokerhead iyi olması gereken bir grup olduğu içindir bu eleştirim sakın kimse yanlış anlamasın :))

Geri