Bir Demet Tiyatro

bıraaak gitsiinn
ı nın ın
bitsin arrrtıkkk
götursunleaarr şeyleriii
leri leriii
Şarkısını da unutmamak lazım :LOL: ve tabi bide saldırayın ikiz yatak geyiklerini..süperdi bir demet tiyatro.. :roll:

hakkaten ya..of saldıray baba..o günlere daha çok var ama ya, bayaa bi beklemek zorundayız saldıray abi için...hakkı abiyle manyak enfiye de benim favoriler...

phoeNiX_ demiş ki:
bıraaak gitsiinn
ı nın ın
bitsin arrrtıkkk
götursunleaarr şeyleriii
leri leriii
Şarkısını da unutmamak lazım :LOL: ve tabi bide saldırayın ikiz yatak geyiklerini..süperdi bir demet tiyatro.. :roll:

birak gitsin
bitdin artik
götürsünler mektup LERi LERi LERi :LOL: :LOL: olacakti sanirim :LOL:

hatirladikca ölüyroum gülmekten :LOL:

ya bu bir demet tiyatro oyuncularına yaramamış.. ordan 3 kişi ölmüştü sanırım...:( yanlış mı hatırlıyorum?

yaaa ben çok sewerim bu diziyi..Çocukluğum bunu izlemekle geçti..Zaten bi tiyatrocu olarak Yılmaz Erdoğan ve Demet akbağ hep örnek aldığım oyunculardır..

-Alo ben Lütfiye FIdııllıoğlu buyrunnnnnn,Kendisi Burda yok..OLDU HADİ SİZE İİ GÜNLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!!!!!!!! :)))) (kopuyorum burda)
-Lütfiye,kızım ne dedi bu şimdi??,haaaaaa anladım,peki o ne demek? :)
-Dünyadan bir varlık olarak görmediğim nuğmanı görmek bile istemezken,Mükreminin Edeleli kolları FENTEZİLerimi Süslüyordu!! :)))

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ya ben şeye hayrandım ya;vampir irfana..bi keresinde mahalle maçı için idman yapıyorlar bu da giymiş sarı eşofmanları çorapları çekmiş paçanın üstüne..bir de köseleli ayakbalar,hatırladıkça gülüyorum:))

senin beni terkederken bindiğin otobüsün kaldırdığı tozlar sayesinde hayatımın en öksürüklü yazını yaşiicam asuman :) yanlış hatırlamıyorsam böyle bir cümleydi ve kopmuştum izlediğimde.

zafersarhosu demiş ki:
vampir irfan :twisted: hasta adam ya bayılıorm ona :D
bi de bende Altan Erkekli nin sürekli ''tomase'' mi ne bişe dien tiplemesine bayaa gülerdim :D
''Cemüleee...nerde kaldı benim makarnam...'' diyodu genelde Hakkı Amca(Altan Erkekli)
bi de sürekli yoldan geçenlerin(özellikle tırbişonun) kafasına leblebi atıp sonra da ''nası koydum ama, lak leakkk ! '' şeklinde sırıtması vardı ki, o da koparırdı adamı..
iyi günlredi be... :cry:

ilk oynadığım oyunların arasındaydı. almanca-türkçe karışık oynamıştık acaip komik olmuştu. lütfiyenin bilmişlikleri, fadıl mükremin kavgaları, saf anne, feriştah fantezileri, .. süper ya !

Geri