Bir Demet Tiyatro

keşke hala verseler...salı geceleri (salıydı dimi?) ona göre derslerimi ödevlerimi ayarlar izlerdim..

eski bölümleri olsa da izlesek gene gülsek...bence çok başarılı bir tiyatroydu..

ya hangi türk genci islememiştir bu komediyi?
kaçımıs örnek almadıki mükremin abiyi, kudret'i basmadıkmı bağrımısa? yaptık bunların hepsini, vallada yaptık billada yaptık,

offf be neydi bu bir demet tiyatro okuldan kosa kosa geliodum tekrarlarini kacirmiim die :))) valla yine olsa yine gelirim tam anlamıyla harikaydi ya.Bugunki kaliteyi bin kere cebinden cıkaricak bir diziydi.

kalite kalite kalite...efektsiz ilk sit-com...hiç bi bolumunde sıkıldıgımı hatırlamıyorum...karakter ayıramayacam cunku bkm zaten gercekten secilmislerden olusan bi kadrodur...bence yayın hakkını elinde bulunduran kanala mail savası acalım ki tekrar yayınlasın!

impala demiş ki:
28 Kasım Salı aynı kadroyla Atv'de yeni bölümü başlıyor..Kadroda Altan Erkekli de var..

Altan Erkekli bir dönem zaten kadroda yer almıştı gerek gay bir insan rölünde gerekse konservatuar mezunu müzmin bir tiyatrocu olarak çok kereler çok bölümler göründü....

Zabıta irfan karakteri en hit karakteriydi olmazsa olmazlarından Engin günaydın inşallah sahne alır bu arada bir dipnot her sabah eski bölümlerin tekrarı var hatta bugunde "Kaba Hırsız Yersen Lüpen" tiriatı vardı...

Yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekiyorum.....

Geri