Jackson SL2H , 2. el fiyati

Üzerinde grafik var ise ve bu grafik eds,grave yard veya pile o skulls ise 2000 doların üzerinde bir fiyat verilebilir benim gözümde. Zira artık grave yard ve pos yapmıyorlar. Onun dışında temiz ve düz renk bir sl2h için 2000 dolar uygundur.

Temiz ve düz renk bir SL2H geçenlerde SRV Müzikte 1650 $ dan gitti.(fiyatta yanılmıyorsam)
Bunun dışında grafit modeller ABD'De dahi 2300 $ civarı.Üretilmeyenler de cabası.Onlar için fazla istanilmesi normal geliyor bana.
Bizim alıcılarımızda ise istenilen fiyatın çok gelmesi muhtemel.Herkes ABD fiyartına almak istiyor nedense :)

Düz renk için 1800-2000 $ arası gayet iyi bir fiyat gibi ama.

Temiz bakılmış, özenli davranılmış bir gitar ise ben düşünmeden verirdim. Ayrıca nadir renkler ve özel airbrush desenler Jackson ları apayrı değerlere ulaştırıyor zira ben de özel bir renk için dk2m e değerinin biraz üzerinde para ödedim.

Bence en az 2000$ etmeli, hatta daha da fazla.

Ama malesef bugünlerde o fiyatlar satılmıyorlar. Piyasa koşullarının gözünü seveyim..

Edinmeyi dusundugum gitarlardan biriside jackson sl2h mahq modeli.Benim gorusume gore guzel bir model ve 2000 usdye rahat gitmesi lazim diye dusunuyorum.Ama su anki durumda cogu gitari 0 fiyatinin 3 ceyregi gibi bir fiyata satmaya calisirsaniz ya cok sansli bir sekilde satarsiniz yada hayalperest damgasi yersiniz :)

Geri