Manyetikler boyanır mı ?

Boyamak istediğin renkte reklam afişi yapan yerlerde hurda parçalardan kaplama malzemesi alıp manyetiği kaplayabilirsin... Tecrübeyle sabittir, boyamadan çok daha iyi oluyor.

Sevgili smtzdmr'in söylediği en akıllıca ve en zahmetsiz olanı bence. Eğer ben uğraşamam derseniz şöyle bir hadise de var : http://www.turkrock.com/ftopic87401.html

humd.jpg

vigiliante demiş ki:
Hocam sazteyni etkilermi ?
Özel alnico 99 alaşımı sebebiyle manyetik alana ters tepki yaratarak telleri zıplatma aksiyonu sebebiyle 15 dk ya kadar sustain garantisi veriliyor. Ben jack girişine bile taktım rezonansa raket gibi vuruyor hiç bitmiyor. Deneyin görün. :twisted:

Birde bu yapışkanları g.t cebine yapışıtırınca yerinde duramıyorsun çok fena gitar çalıyorsun. Konser iptal olmuştu sokakta çalmıştım o derece yani.

Edit: Biraz matrak geçelim dedik yani bu tarz işlerle herhangi bir karşı düşüncem yoktur hatta bende düşünüyorum çok güzel bir olay ;) Ciddiye almayın espirileri :D

Hmm, ben bass gitar çalabiliyorum ve bu konuda çok ama çok iyiyim ( bu arada 2 aydır çalıyorum ve hıphızlı çalabiliyorum) yani herşeyi biliyorum. Benim ihtiyacım yok bunlara, isteyen arkadaşlar alsın hatta şimdiden hayırlı olsun.

vigiliante demiş ki:
Hmm, ben bass gitar çalabiliyorum ve bu konuda çok ama çok iyiyim ( bu arada 2 aydır çalıyorum ve hıphızlı çalabiliyorum) yani herşeyi biliyorum. Benim ihtiyacım yok bunlara, isteyen arkadaşlar alsın hatta şimdiden hayırlı olsun.
Allah sonumuzu hayır etsin :taptim :zipla

Peki bu manyetik yapışkanlarını aldığımızda manyetiğin kenar çerçevelerinide kaplayacak bir yapışkan daha veriyorlarmı? İçi mor çerçevesi siyah eşşeğin g.tüne konmuş kelebek gibi durmasın :/ O değil de sipariş vericem ondan soruyorum

Geri