Rutin

Arkadaşlar.. ileride tartışma olmasın bizim kesin bir tarzımız yok ama genelde çevrede punk deniliyor. Kendi şarkılarımız ise biraz daha sert...

Gençler, siz benim geçen sene 90 no'lu otobüste kentkart verdiğim newschool punk tipli gençler misiniz? :) Galiba onlarsınız, lol.. Sarışın bir elemanınız var, otobüste en arkaya oturmuştunuz..

thursday demiş ki:
Gençler, siz benim geçen sene 90 no'lu otobüste kentkart verdiğim newschool punk tipli gençler misiniz? :) Galiba onlarsınız, lol.. Sarışın bir elemanınız var, otobüste en arkaya oturmuştunuz..

evet abi biz onlarız. bende seni hatırladım ama sen kimsin?

erdy demiş ki:
thursday demiş ki:

evet abi biz onlarız. bende seni hatırladım ama sen kimsin?
Ewet bende hatırladım.Can senin o olduğunu bilmiodum.
Sende de high school skater boi tipi war.he he.:)

Can kim abi? :)
Ben gaziemir'de oturmuyorum artık, dün gaziemir'deydim polis molis eski günler takıldım bayağı, sıkıcı geldi ehe :).
Neyse gençlik, davulcunuzla kapışma teklifi etmiştiniz bana, :) Kapışsam mı? :p
Icq'dan veya msn'den ulaşın isterseniz, konuşuruz..

thursday demiş ki:
Can kim abi? :)
Ben gaziemir'de oturmuyorum artık, dün gaziemir'deydim polis molis eski günler takıldım bayağı, sıkıcı geldi ehe :).
Neyse gençlik, davulcunuzla kapışma teklifi etmiştiniz bana, :) Kapışsam mı? :p
Icq'dan veya msn'den ulaşın isterseniz, konuşuruz..
Abi Mert bana ismini Can diye söleedi.Hymen de bass çalmıomuydun yada ben yanlış anladım.Neyse öğrendim ismini(Oğuz), ne çaldığını(davul).Bu arada kim demiş onu.sevmem ben öle şeyleri...