Rutin

italian_burn demiş ki:
erdy demiş ki:
walox!

Bizde şans yok; ev kayıdı gibi bir şansımız da yok o yüzden hücum kayıda muhtaç kaldık. Bunun için 1 saat içinde yapabileceğimiz en iyi kayıdı yapmak için uğraşıyoruz. Repertuar kafada tamam gibi ama her gün yok o şarkıyı koyalım yok bu şarkıyı çıkartalım derken zaman geçiyor. Ama yapacağımız ilk iş kayıt olduğu için fazla erteleme şansımız yok.
Dostlar bekliyoruz kaydı...
Bakalım belki aynı organizasyon içinde yer alma şansımız olur...
Herşey güzel olacak!İnanmak yeterli... :roll:

Anıl İzmir'e gelince en kısa zamanda kaydı yapacaz. Bizde isteriz aynı organizasyonda bulunmayı. Dilerim gerçekleşir...

erdy demiş ki:
italian_burn demiş ki:
erdy demiş ki:
walox!

Bizde şans yok; ev kayıdı gibi bir şansımız da yok o yüzden hücum kayıda muhtaç kaldık. Bunun için 1 saat içinde yapabileceğimiz en iyi kayıdı yapmak için uğraşıyoruz. Repertuar kafada tamam gibi ama her gün yok o şarkıyı koyalım yok bu şarkıyı çıkartalım derken zaman geçiyor. Ama yapacağımız ilk iş kayıt olduğu için fazla erteleme şansımız yok.
Dostlar bekliyoruz kaydı...
Bakalım belki aynı organizasyon içinde yer alma şansımız olur...
Herşey güzel olacak!İnanmak yeterli... :roll:

Anıl İzmir'e gelince en kısa zamanda kaydı yapacaz. Bizde isteriz aynı organizasyonda bulunmayı. Dilerim gerçekleşir...
Bekleyin ulen haftasonu geliom.Yapcaz kaydı.Bide olum hakan foruma yazdığın son postlara bi bak istersen.Bişi yazerken dikkatli ol.Düzelt o post unu.Beni arıonuzmu ulen?Diyonuz mu hiç; Anıl olsada bize espiri yapsa diye?Harbi özledim len şerefsizleri.Bu arada hangi organizasyondan bahsedionuz?

anıl hafta sonu geldi sen gelmedin:p herkes seni beklio bu arada kayıda
sürpriz şarkı ekledik. gelince haberin olur. ÇABUK GEL! . Bu arada dileklerin iÇin SAÐOL MERT :)

göremedim.

Bilmiyom konserde farklı gibiydin.Yoksa bizmi öyle gördük.
Yanındakiler Hakan we Mehmet miydi? Erdi yi göremedim.

darkled demiş ki:
Bilmiyom konserde farklı gibiydin.Yoksa bizmi öyle gördük.
Yanındakiler Hakan we Mehmet miydi? Erdi yi göremedim.
Baba o yeni imajim.Walla o gün yanimda ya mehmet ya hakan wardi ya da ikisi.Biz o gün bayaigi kalabaliktik.Senle karsilastigimizda bizim ortama gidioduk.Bisi sorcam bizim okul ne zaman baslio?

darkled

Bizim okul galiba 15 Ekim de. Anıl millet sizin demolardan bahsediyor,
merak ettim çıkçaksa çabuk çıksın.Bizim ölüden haber war mı?

Merhabalar rutin üyeleri... :) Bakalım kim olduğuğumu bilecekmisiniz? :) Herneyse, grubun performansını mükemmel buluyorum, grup içerisindeki diyaloglar ve iletişim gerçekten mükemmel!... ve ayrıca unutmadan "Woodcu" geçmiş olsun dilerlerimi bir daha iletmek istedim rock müzik himayesinde kalın...! :metalhead

:) Bilmem nerden olabilir? Önce sen kim olduğunu bi sölesene nickini buralarda gördüm ama fotoğrafında yok gerçi...! Neyse yakında tanırsınız :) Hadi hoşçakalın.(Bu arada akşama mor ve ötesi?) :metalhead