Rutin

Gaziemirin manyak adamlarından biriyim :) Biraz kafadan kaçığımda o yönden yani :) Neyse beni nasıl tanıcaksınız diye düşünüyorumda aklıma örnek gelmiyor :) Amaan ya neyse ben ILGAZ uehueh erdy anıl memet nööörüyonuz laaa? :D :metalhead

Bu arada dostlar yakında sizleride dün akşam mor ve ötesinin olduğu gibi izmir fuarı açık hava tiyatrosunda, yada istanbul rumeli hisarı gibi büyük yerlerde izlemek isteriz....! (Şahsen ben çok isterim) Dostçakalın....!

ŞŞŞTtttt, RuTin uyuma yaaa!.... Alooo olm nerdesiniz lan? Cumartesi kıyak oldu haa :) Neyse takılın buralarada görelim artıkın sizi( Sanki hergün görüşmüyoz) :) Eywallah :metalhead

Şşşşttt, grup rutinnn, bu fırtına öncesi sessizliğe benziyor? Nedersininz? :) Neyse herhalde 23ünde yıkacanız ha? Bu sessizlik pek hoşuma gitmiyor ama neyse kalın sağlıcakla! :metalhead

Arkadaşlar İYİ HABER... Az önce bizi Adana'dan aradılar. Konser tarihinin erttelendiğini söylediler...
Böylelikle 23 Ekim'de gelip sizinle çalmamamız için bir sebep kalmadı...
Aramanızı bekliyoruz. Görüşmek üzere...
8) Smokin basçısı Metin...

mtnckr demiş ki:
Arkadaşlar İYİ HABER... Az önce bizi Adana'dan aradılar. Konser tarihinin erttelendiğini söylediler...
Böylelikle 23 Ekim'de gelip sizinle çalmamamız için bir sebep kalmadı...
Aramanızı bekliyoruz. Görüşmek üzere...
8) Smokin basçısı Metin...
Bu habere sevindim.Mesajınızı aldım.Sizi en yakın zamanda arıcaz.

Kardeş resim olayını tamamlamamız lazım daha 10- 15 poz çektik bunlar yeterli olmaz! Filmi bitirelim içinden seçilenler kullanılacak!!!...... (Designed by MaverİCK ha? :) ) neyse hallederiz takımi toplamak lazım!.... :metalhead

Sevgili arkadaşım ve aynı zamanda rutin grubunun basçısı mehmet! Kardeşim sana geçmiş olsun dilerklerimi sunar acil şifalar dilerim!..... Hadi bakalım hemen toparlanman gerekli!.... Olm sen bi ayağa kalk var ya neler yapacaz sana :) hadi kalın sağlıcakla :metalhead

Ulen metalci takılan gençlik, basçınızın bacağına basmışlar bende ona basacam :) erdy traş olmayı unutma konsere çıkarken :) Hepinizi öptüm!.... Ula ben caner la caner :):) :metalhead