Rutin

Ben Bursa'dan elektrolit (bu isim değişecek) grubunun basçısı Metin, woodcu arkadaşa teşekkürler. sayfanıza bir şarkı koyarsanız biz de sizi daha iyi tanırız. Görüşmek üzere...

bende merak ettim bu grubu punkrock falan duyunca.turkçemi yapıyosunuz demonuzu.çıkınca haberimiz olsun.
bizimde yakın tarzda şarkılarımız var 'elektrolit' sayfasında linkleri mevcut.indirip dinlerseniz yorumlarınız desteğiniz ve kösteğiniz bizim için çok önem arzediyor.
bide davulcu Aydınlımı bu isimde bi davulcu duymuştum eskilerden.hamzayı tanırmısın?

hipnotic demiş ki:
bende merak ettim bu grubu punkrock falan duyunca.turkçemi yapıyosunuz demonuzu.çıkınca haberimiz olsun.
bizimde yakın tarzda şarkılarımız var 'elektrolit' sayfasında linkleri mevcut.indirip dinlerseniz yorumlarınız desteğiniz ve kösteğiniz bizim için çok önem arzediyor.
bide davulcu Aydınlımı bu isimde bi davulcu duymuştum eskilerden.hamzayı tanırmısın?
Genellikle Türkçe yapıoruz.Demoya gelince bizim gitaristi beklioz.G...t herif yazlıkta karılarla fingirdeşiyo yok konser olunca en geç 1 hafta içinde haber vercekmişiz. :p O gelsin konser işleri falan var çıkartırız demoyu.Sizin demolara da bakarız merak etme sen.Ben o davulcu değilim.Biz İzmirdeniz.Hadi kal sağlıcakla. :D

hipnotic demiş ki:

genelde türkçe ama biraz daha grunge gibi. çaldığımız şarkıları kendimize göre yorumlarız tarzı ne olursa olsun, ondan repertuar punk ağırlıklı oluyo. ok. biraz daha kesinleşsin işallah burdan konser haberimizide vereceğiz o zaman bizi daha iyi tanırsınız. ilginize teşekkürler

Abi dost acı söylermiş...
Kişisel görüşüm daha çok ama çok fazla çalışmanız gerekiyor...
Erdi öncelikle şan dersleri almanı tavsiye ederim çünkü inanılmaz detone oluyorsun hatta ben ilk başta seyirciye şaka yaptığını düşünmüştüm ama arkası gelince anladımki normal sesinmiş...
Anıl sana gelince senin çok daha fazla çalışman gerekiyor... Bi şarkıda 25 tane atağın 25 ide aynı olmamalı kanımca...
BAk bizim davulcu yardım edebilir sana...
Neyse çok çalışıp başarılı olmanız dileklerimle...
Sevgicikler...

Gün gelir ciddiye alırsın ama geç olmaz umarım...
Her eleştriden bi şey çıkarmanız sizin yararınıza olacaktır...
Bunları 11 senedir müziğin içinde olan biri olarak söyledim...
Size kalmış...
Dewam edin...
Selametle...

canawar demiş ki:
Gün gelir ciddiye alırsın ama geç olmaz umarım...
Her eleştriden bi şey çıkarmanız sizin yararınıza olacaktır...
Bunları 11 senedir müziğin içinde olan biri olarak söyledim...
Size kalmış...
Dewam edin...
Selametle...
Tavsiyelerin için sağol.Biz zaten bütün eleştirileri ciddiye alıyoruz bu forumuda bu nedenle açtık daha ilk konserimizdi.Bi çok hata yapmış olabiliriz.Ama biz zaten çok çalışıoruz, elimizden geleni yapıyoruz.Eğer eksilerimiz varsa onları zamala çalışarak düzeltiriz.Yardım için sağol kendim çalışarak eksiklerimi düzeltebilirim.Sana gruplarında başarılar :metal .Sağlıcakla kal

kayıt kim biz kim ulan ne zaman kayıt yapmak istesek bi aksilik çıkıyo.:( ama neyse bi konser verdik bi süre daha bizi keser

demo bekliyorum bekliyorum.wede size sooledigim internet sitesi kurma uzerinde calısın bence..
birkac demo tanıtım guzel olur...
bu arada bensiz gecen park muhabbetlerinde herkeze slm........................

keşke

:kemancı valla keşke yapabilsek bi türlü olmuyor :( her seferinde ya para yok yada kayıtta bokluk çıkıp.
AMA KİMSE ÜMİDİNİ KESMESİN YAPCAZZZZZZZZZ :zipla BUNUN İÇİN
YANIP TUTUŞUOZ :icelim

walox!

Bizde şans yok; ev kayıdı gibi bir şansımız da yok o yüzden hücum kayıda muhtaç kaldık. Bunun için 1 saat içinde yapabileceğimiz en iyi kayıdı yapmak için uğraşıyoruz. Repertuar kafada tamam gibi ama her gün yok o şarkıyı koyalım yok bu şarkıyı çıkartalım derken zaman geçiyor. Ama yapacağımız ilk iş kayıt olduğu için fazla erteleme şansımız yok.

erdy demiş ki:
walox!

Bizde şans yok; ev kayıdı gibi bir şansımız da yok o yüzden hücum kayıda muhtaç kaldık. Bunun için 1 saat içinde yapabileceğimiz en iyi kayıdı yapmak için uğraşıyoruz. Repertuar kafada tamam gibi ama her gün yok o şarkıyı koyalım yok bu şarkıyı çıkartalım derken zaman geçiyor. Ama yapacağımız ilk iş kayıt olduğu için fazla erteleme şansımız yok.
Dostlar bekliyoruz kaydı...
Bakalım belki aynı organizasyon içinde yer alma şansımız olur...
Herşey güzel olacak!İnanmak yeterli... :roll:

erdi ben kimimlan biliyonmu tospa,onr desem on sıra desem'KİMYACI'desem hatırlıycanmı...
butun park genclerini opuyom yakında gelcem koçum