Mikrofon önerisi

F

forthcoming

Evde brutal vokal çalışmaları yapmak istiyorum. Şöyle fiyatı uygun (100ü geçmesin bi zahmet, hatta ne kadar düşük o kadar iyi:D) işimi görebileceğim bir mikrofon markası/modeli tavsiye edebilir misiniz?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Rs audio DM-20
Samson Esa R-21 S Dinamik
Jbm WT348
Behringer XM8500

gibi mikrofonlar nasıllardır acaba? ya da bunların fiyatlarına yakın daha iyi olanlar varsa öneride bulunmanızı şiddetle rica ediyorum:)

Bende İcon D2 var "şimdilik" seninde işini görür sanırım eğer profösyönel
kayıtlar yapmak istersen yada ilerletmek istersen condenser mikrofonlar öneririm ama condenserler basit bir kayıt yapmak istiyosan fazla olur bence pro tools vocal studio vardı geçen gün gördüm pro tools m-powered da çıkıyo içinden yani kayıt için herşeye sahip ama fiyatını bulamadım 100-200 tl arasıydı herhalde ama fiyatsız linkini buldum http://www.m-audio.com/products/en_us/ProToolsVocalStudio.html
umarım yardımı dokunur.

En iyisi ikinci el bir Sennheiser Evo serisi veya Shure bakmak. İkinci eli 100 tl ye ne bulursan al. Evde brutal vokal için pahalı bir mikrofona gerek yok.

Atalay demiş ki:
En iyisi ikinci el bir Sennheiser Evo serisi veya Shure bakmak. İkinci eli 100 tl ye ne bulursan al. Evde brutal vokal için pahalı bir mikrofona gerek yok.
İki saat anlatmam gereksizmiş bir cümledede anlatabilirmişim :D :D :D neyse fazla bilgiden bir zara gelmez :D

Geri