Doğru analog pedal bağlantısı

Merhaba arkadaşlar daha önce böyle bir konu açıldı mı bilemiyorum fazla araştırma şansım olmadı.Varsa beni yönlendirirseniz iyi olur.

Elimde Boss bcb-60,Boss ml-2,Boss ce-5,Boss ns-2,Boss cs-3,Boss ge-7 var bunun doğru dizimi ne olmalıdır?Ben şu şekilde dizdim.

Ml-2--->ns-2--->ge-7--->cs-3--->ce-5 doğru mudur? veya doğrusu ne olmalıdır? şimdiden teşekkürler.Saygılarımla

Eğer amplinde fx send return girişleri varsa ce - 5 ve ns -2 yı send return den bağla gene durma bağlı olarak yanı ıstedıgın sound için ge -7 yıde fx den bağlayabılırsın

gitar -->ml2-->cs3--> duruma gore buraya ge7 bağlarsın yada direkt amp input

fx loop send -->>ce5 intput -->> ns-2 -->fx loop return

soyledıgım gıbı ge 7 yı fx loop da ve normal olarak dene cs3 ise istegıne göre gitar - ml 2-amplı ınput arasında tonal olarak sana en yakını neresı gelıorsa bağlayabılırsın

• Konu Sahibi Konu Sahibi
okhay demiş ki:
Eğer amplinde fx send return girişleri varsa ce - 5 ve ns -2 yı send return den bağla gene durma bağlı olarak yanı ıstedıgın sound için ge -7 yıde fx den bağlayabılırsın

gitar -->ml2-->cs3--> duruma gore buraya ge7 bağlarsın yada direkt amp input

fx loop send -->>ce5 intput -->> ns-2 -->fx loop return

soyledıgım gıbı ge 7 yı fx loop da ve normal olarak dene cs3 ise istegıne göre gitar - ml 2-amplı ınput arasında tonal olarak sana en yakını neresı gelıorsa bağlayabılırsın

Öneriniz için teşekkür ederim

Geri