Affliction

bunlar izmirli canlı performansta adamların üstüne yok abi izmir rock festivalinde çalan en iyi gruptu ihşallah daha çok tanınırlar

Ben de festivaldeydim, ilk kez canlı izledim bu Affliction'ı. Sahnede duruşları ve enstrümanlara hakimiyetleri çok iyi, şu an izmirli courtyard, in spite, hecatomb ve affliction arasınadan ki hepsini canlı izledim; en iyi sahne performansı tartışmasız affliction ...

Albümlerini yeni aldım ilk dinleyişte biraz ehhh gibi oldu umarım severim zaten kötüyse de yazarız önerilerde bulunuruz.Kayıt kalitesi düşük ama :( Teknik zorluklar öff ya.

Rock Republic teki performansları emrah abinin ufak teknik sorunları hariç güzeldi. ayrıca ocakta çıkacak yeni albümden 2 yeni şarkı çaldılar

Rock Republic'de izleme fırsatım oldu hoş bir performans segilediler..aynı şehirde hatta aynı semtte olduğumuza rağmen burda konser verdiklerini görmedim daha..(son 2 yıldır)

Afflictiondan yeni albüm !

cover1to0.jpg

Affliction Poem Müzik etiketiyle yeni albümleri ''Executon is Necessary''i önümüzdeki haftalarda çıkarmaya hazırlanıyor...

Myspace sayfalarından birkaç parçasını dinledim, gayet iyi görünüyor ;)
http://www.myspace.com/afflictionsite

İlk albümle benim kulaklarımı çekemediler fakat Execution is Necessary tertemiz bir kayıt olmuş, şarkılar patır kütür...Thrash ile death vari vokali profesyonelce kombine etmişler..
Myspace sayfası üzerinden 3 parça, "Raven", "www" ve "Retribution"i dinledim ve albümün geri kalanına ışık tutuyor..
Desteklenmeyi hak ediyorlar, kesinlikle..Yanılmıyorsan 8 ytl yerli albüm satış fiyatı.
3 gün sigara içmeyip bu albümü satın almınızı öneririm!!!

"The End" mükemmel bir parça olmuş. Bir önceki albüme göre çok yol alınmış. İşalla 3. albüm için de benzer yorumlar yaparız. Konserleri bekliyoruz !

Summer Rocks'ta performansları sonrasında gitaristlerinin penası saçıma takılmıştı,lakin Affliction öyle gaza getirmişti ki insanları,ben daha elimi saçıma atamadan azgın bir Affliction fanı saçlarımla beraber aldı penayı...

Güzel İzmir'imin güzel grubu...

emrah abi benmde gitar hocam yeah! fazla metal kişilik! bence bu müzik için yaratılmışlar ve çok sağlam çalıyorlar. in spite ile izmir metal camiasının göz bebeği onlar! Tam destek!

summer rocks'taki performanslarını açıkçası beğenmemiştim ben. ısınamamıştım bir türlü gruba... ta ki execution is necessary'i dinleyene kadar. thrash'le death metal'i çok güzel kombine eden bir albüm olmuş. bu ara sıklıkla dinlediğim albümler arasında. iyi bir çalışma olmuş, herkes albümü edinmeli, dinlemeli.

Geri