jackson vs ibanez?

Jackson mı İbanez mi?

• Toplam oy veren
    42
halilpazarlama demiş ki:
soulwalker demiş ki:
Humbucker ı olmayan strata da rail manyetik takıyon oluyo. Hot rails sd gayet güzel.

istersen rail takmasanda olur.maidenı senelerce sırtlayan dave murrayin gitarı

GTS0118802806.jpg
budr abi ya

o değilde boşverin gitarı amfiyi bahar geliyo sevgili yapın pikniğe gidin , rakı balık mangal yapın , jacksondan ibanezden fayda gelmez insana. bahar diyorum mis mis :D

halilpazarlama demiş ki:
o değilde boşverin gitarı amfiyi bahar geliyo sevgili yapın pikniğe gidin , rakı balık mangal yapın , jacksondan ibanezden fayda gelmez insana. bahar diyorum mis mis :D

Bi akıllı sen konuşmuşsun helal, koşun dağa bayıra, sırtlanın büyük rakıları :D
Zaten foton kuşağı geliyor, bırakın ceksınmış ibanezmiş, rakının tadına varın :)

Valla bir Ibo JS1200 veya KV2 Jackson'mu yoksa bir sevgili mi dersen bahar mahar demem gitarlarımı seçerim... henüz o kadar azmamışım demek ki :p

sheliakonur demiş ki:
E ben dağdayım, askerlik gibi öğrencilik yaşıyorum. 8-5 şark memuriyeti yapıyorum burada, gözüm görmez gitar mitar :D

tabi ki senin öğrencilik hayatın, ibanezmi jacksonmu seçiminde önemli nokta.. ( celallenip boşada cvp yazma =) bu msjımda ne demek istediğimi anlarsın heralde )

Mendoza demiş ki:
sheliakonur demiş ki:
E ben dağdayım, askerlik gibi öğrencilik yaşıyorum. 8-5 şark memuriyeti yapıyorum burada, gözüm görmez gitar mitar :D

tabi ki senin öğrencilik hayatın, ibanezmi jacksonmu seçiminde önemli nokta.. ( celallenip boşada cvp yazma =) bu msjımda ne demek istediğimi anlarsın heralde )

Ben neden celalleneyim, muhabbeti devam ettirmişim, "tamamen alakasız" bir şey yazmamışım. Olur öyle ;)

olur öle ya herkes forumdan tabiki uzaklaşıcak sheliakonur kesinlikle bi art niyetim yok yani benim =) ayrıca gayet ciddi cvplar verildi ve verilmeye devam ediyo ya nie böle tepkiler veriyosunuz ki =)

Gerilim yok, Gerilim yok... Sakinnn... Tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır. İlla ciddi konular konuşulacak değil ki yani sıkılı insan bir süre sonra. Arada bir espri takılmak iyidir ;)

heheh :D 10 - 11 iyidir ya, lead ler için 11 biraz zorluyor ilk başlarda ama standart E gibi akordta zaten 11 le çalmak sağlıklı bir olay değil :D

halilpazarlama demiş ki:
smtzdmr demiş ki:
heheh :D 10 - 11 iyidir ya, lead ler için 11 biraz zorluyor ilk başlarda ama standart E gibi akordta zaten 11 le çalmak sağlıklı bir olay değil :D
stratta srv çalmak için güzel gidiyor ama :D
Bend yapmayı çok severim, yazdığım sololarda çok fazla bend serpiştiririm aralara, eee şimdi ben 12 lik telle C akordla gitar çalan adamım. Elime 0.11 lik mi ye akordlanmış bir gitar alırsam sence ne yaparım :D

Herşey bir yana o teller çok yoruyor gerçekten, E için 9-10 ideal abi fazlası çok gergin ve rahatsız geliyor bana hatta .12 re akord ta cidden parmaklarım parçalanmıştı...

Şimdi burda iki önemli husus var ;
1- Ben çok zora gelemiyorum rahat gitar çalmak istiyorum, canım çok tatlı ve keyfime düşkünüm...

2- Yada parmaklarım çok güçlü ve deri tabasının zayıf kabiliyette olması yüzünden parmkalarım infilak ediyor....

:twisted:

Geri