Spider Man 2

madden_da_third demiş ki:
adam filmin adı olarak spiderman 3 demiş örümcek adam değil... adamın eseri olduğuna göre...

bütün bilimsel keşifler de birer sanat eseridir.
televizyonu television,
bilgisayarı computer,
buzdolabını refrigerator olarak okuyup yazalım.
hatta fransızca kökenli olan "pilot" kelimesini fransızcada ki haliyle okuyalım.
Atatürk , Türk Dil Kurumu'nu boşuna mı kurdu beyler!!!...

abi kemik te ve penguen de yazılan birşey var özet olarak geçersem
eskiden bir örümcek adam vardı müthişti İNSANDI diğer kahramanlar gibi değildi yaptıklarını düşünür pişman olmasını bilirdi alçakgönüllüydü ama artık o spiderman burgerking te yedigünde çitoslarda görüyoruz artık ve o eski örümcek adam gitti spiderman geldi o artık tam bir PİÇ filmin bu yönde kullanılmasından dolay filmden tiksindim
ana düşüncesi bu yazıların ve bence baya haklılar

ka demiş ki:
adam filmin adı olarak spiderman 3 demiş örümcek adam değil... adamın eseri olduğuna göre...

televizyonu television,
bilgisayarı computer,
hatta fransızca kökenli olan "pilot" kelimesini fransızcada ki haliyle okuyalım.
sen şimdi bi film çekip adını "kapıdaki adam" koysan mesela millet ondan "the man at the door" diye bahsetse nasıl düşünürsün??

cha_sach demiş ki:
Geldiği ilk gün gittim.. Çizgi roman okuyor gibi hissediyorsun filmde.. Klasik comics muhabbetleri.. Bir de metro üstündeki dövüşme sahnesinde 3d çizimler daha gerçekçi olabilirdi.

Spiderman'ın kimliğinin açığa çıkması iyice folloş oldu.. Gelen geçen yüzünü gördü..

Filmin sonunda kahkahalar duyuluyor salonda çünkü kahraman eşi olmanın verdiği zorluklara değinilmiş. "Git onları hakla kaplan" muhabbeti yarıyor adamı.. Etkilenmen de zorlaşıyor böylece..

harbi doğru sölemişsin tam çizgi-roman olmuş film yani. bi de spiderman filmde doğru sayabildiysem 2 sefer düşüo yüksekten (kıyafetin kollar yıkanınca çekiyo sonra ağ atamıo)eleman sonra yine kalkıyor ayağa devam aynen. ben bu kısmını anlamadım. bi de şey çok geyik olmuş metroda bunun yüzünü görüyolar sonra tipler spiderman e korkma kimseye sölemeyiz ayağı yapıyolar. klasik holywood yapımı olmuş ve spiderman i böle holywood tarzı bozar.ama olsun spiderman olsun bize yeter.

ka demiş ki:

televizyonu television,
bilgisayarı computer,
sen şimdi bi film çekip adını "kapıdaki adam" koysan mesela millet ondan "the man at the door" diye bahsetse nasıl düşünürsün??

eğer bunu diyen kişinin anadili ingilizce ise saygı duyarım.çünkü insanlar kendi dillerini konuşma hakkına sahiptir.

ben ilk filmini izlemiştim ama buna hiç gitmek aklımın ucundan bile geçmedi. spiderman'in çizgi filmine hastayım ama ilk filmi hiç hoşuma gitmemişti. zaten tamamen ticari kaygılarla yapılmış. her taraf spiderman kostümleri ve posterleriyle dolu.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

İlk filmi beğenmemiştim,fakat ikinci ve yeni gelecek olanla çizgi romana daha fazla yaklaşmaya başladı.3.filmde Gwen Stacey,Eddie Brock,Sandman,Siyah kostüm ve tabi ki VENOM'un olması :twisted: (4.filmde olacak gibi) umarım ilk iki filmden daha iyi bir film olmasını sağlar.Ayrıca 4. bir kötü adam daha olacakmış ama henüz belli değil,keşke Kraven abimiz olsa :p

imdbCover_0948470_1.jpg

yeni bir spider man le yeni film çekileceği haberini pek olumlu bulmamıştım. ancak film beklentimin de üzerinde güzel olmuş. daha esprili,daha neşeli,güçleriyle daha barışık bir spider man var öncelikle. yaşadığı bazı olayları fazla dramatize etmeden konuya girmeleride güzel. bu filmde ayrı bir seri olacak gibi. izleyebilirsiniz.

Böyle hortlak konular korkutuyor beni :).Konuyla alakalı şunu diyebilirim, önceki 3leme kötü değildi, berbatın ötesindeydi, aktör seçiminden tut konu karakter vs rezildi, üzücü olanı ise çoğunluğun spiderman 'i sadece ordan burdan görerek bilen, ve filmi de bu yüzden bilenlerin çok olması yüzünden film genel olarak beğenildi.Bu yeni ömürcek çocuk ( yeğenim ömürcek diyorda ordan kaldı bu :) :) bence çok daha güzel, bir nevi ultimate S.M. karışımı, bunda da tutarsızlıklar yok değil ama kesinlikle önceki seriden iyidir.İşin en ilgin tarafı ise, bu kadar kısa süreyle farklı bir spiderman ile geri dönüşün olması, normalde bir seri yapılır 10 sene beklenir en az, misal batman serisini "Nolan" devam ettirmeyecekmiş, şimdi asgari 10 sene batman filmi olmaz ( belki bir ihtimal Beyond versiyonu olabilir ama düşük ihtimal).

Geri