BEHRİNGER V-AMPIRE LX110 MU V-AMP+AMFİ Mİ?

micro cube bulamadığım için başka ürünlere yöneldim ve behringer v-amp prosesörünü buldum.bunu yanına amfi almak mı daha mantıklı(ne alıyım onu da bilmiyorum )yoksa behringer v-ampire lx110 30 watt amfisini mi almalıyım .bunu üzerindede çeşitli efektler bunları kaydetme falan gelişmiş birşeye benziyor .yardımlarınızı bekliyorum...

Efekt olmak zorunda mı ? Bence o amfiye o para verilmez.Ben evde vamp2 kullanıyorum ama efektlerin kacını kullanıyosun dersen sadece clean de reverb+chous/comp. kullanıyorum.Onun dışında kullandığım efekt yok.Ama prosesorun guzel yanı ustundeki amfi modellemeleri ve kabin modellemeleri.Çok farklı tatlar alabilirsin yani.Ama hali hazırda bi amfin yada ses sistemin yoksa yine amfi almak zorundasın secim senin.Tarzını bilmiyorum o yüzden ne önerebilirim bilmiyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
prosessörün 300 tl bide amfi bi 600 tl falan olur o v-ampire da 450 tl di 45 watt anladiğim kadariyla prosesörün efekt modellemesi daha geniş ama
amfidede 16 tane modelleme diyordu onda kaç tane var acaba

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ya efekt efekt yanlış yazıyormuşum aamfi modellemesinden bahsediyorum.Bir süre yeni efekt sistem falan kurmayı düşünmediğim için amfideki ses ton genişliği çok olsun istiyorum .Ama amfiyi nerde deniyeceğim bulamadım pek sesini duymadanda almam yani.Bu arada tarz olarak numetal metal punk grunge clean turu şeylerde olcak tabi solo falan :D amfi hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız yardımcı olursa rahat karar verebilirim.

Efekt deyince biz de ister istemez delay flanger zart zurt anlıyoruz.Amfi ve kabin modellemeleri istiyosan ses sistemin varsa boss gt-8 fln alcaksın ikinci el.Daha ucuz olsun amfide alcam diyosan vamp2 fln bak.Bunlarda baya çeşitlilik var ton adına.Ben satıyorum diye bunları yazmıyorum zaten 0 alcaksın sanırım.Kolay gelsin.

micro cube bulamadığım için başka ürünlere yöneldim ve behringer v-amp prosesörünü buldum.bunu yanına amfi almak mı daha mantıklı(ne alıyım onu da bilmiyorum )yoksa behringer v-ampire lx110 30 watt amfisini mi almalıyım .bunu üzerindede çeşitli efektler bunları kaydetme falan gelişmiş birşeye benziyor .yardımlarınızı bekliyorum...
dostum bende lx110 var . bende senn mantığınla gittim çok memnun kaldm fakat ilerde tabiki seni kesmiyecek lx110. zaman geçtikce amfi geliştirmek ekipman geliştrmek isticeksn ama şimdilik lz110 seni kesnlikle tahmin eder. bende kendiminkini satıcam . kararını verince istersen sana satabilirim.

Geri