THEATRES DES VAMPIRES Türkiye'de (Ekim 2010)

61598_432223169038_538769038_5335008_2090806_n.jpg


Biletleri 18 Eylül Cumartesi satışa çıkıyor!
30 Eylül'e kadar 25 TL!
30 Eylül'den itibaren 30 TL
Konser günü kapıda 40 TL

HAMMER - Kadıköy
MEPHISTO - Beyoğlu
RIOT - Bakırköy
DOROCK - Beyoğlu
OLDSCHOOL - Beyoğlu
ZERO - Kadıköy

İtalya’nın en faal gruplarından olan THEATRES DES VAMPIRES 1994 yılından beri albümler yayınlayan bir gruptur. Önceleri black metal tarzı müzik yapmaları ve şarkılarında vampir hikayeleri anlattıkları için CRADLE OF FILTH ile karşılaştırılan grup ileriki yıllarda yaşadığı grup elemanları değişiklikleriyle türünü Gothic Metal’e doğru değiştirdi.

Tür değişikliği sonrasında çıktıkları festivallerde ve konserlerde özel sahne şovlarıyla göz dolduran grup Nightbreed of Macabria, Pleasure and Pain, Anima Noir gibi albümlerle rock ve metal medyasının gündeminde kaldı. Yeni albümlerini bu yıl sonunda Moonlight Waltz adı ile yayınlayacak olan grup İstanbul konserinde hem eski hem de yeni şarkılarını kendilerinden bildiğimiz özel şovları ile seslendirecekler.

Grup İstanbul konserinde de diğer konserlerinde kullandıkları efektleri, görsel şovları gerçekleştirecek.

THEATRES DES VAMPIRES konseri Oldschool Rock Bar’da 23 Ekim Cumartesi gecesi gerçekleşecek. Olschool Rock Bar uygun içki fiyatları (Fıçı Bira 4 TL) ve bir rock bara uygun ortamı ile her türden rock ve metal dinleyicisine hitap eden bir mekandır. Olschool Rock Bar’da sigara içmek için uygun alan mevcuttur.

http://www.theatres-des-vampires.com/

http://www.myspace.com/theatresdesvampires

http://www.mood-pro.com/

http://www.myspace.com/moodpro

http://www.twitter.com/mood_pro
 
THEATRES DES VAMPIRES İstanbul Konserine İstanbul dışından katılacak olanlara özel duyuru!

THEATRES DES VAMPIRES İstanbul konseri için çeşitli satış noktalarında 25 TL'den bilet satılmaktadır. Fakat, bu satış noktaları sadece İstanbul'da olduğundan, başta Ankara olmak üzere diğer şehirlerdeki izleyicilerimiz bu fırsattan faydalanamamaktadır. İstanbul dışından gelecek olan arkadaşlarımız konser biletlerini konser günükapıdan alabilir, hem de 40 TL'den değil, şu anki indirimli satış fiyatı olan 25 TL'den. Biletinizi kapıdan 25 TL'ye almak için şunları yapmanız gerekmektedir:

- moodprotr@gmail.com adresine 'TDV İSTANBUL KONSERİNE ŞEHİRDIŞI İNDİRİMİ' başlıklı bir mail atarak isim ve soyisminizi vererek biletinizi ayırtın. E-mail'de nereden geleceğinizi de belirtin.

- Konser günü biletinizi alırken isminizi - soyisiminizi söyleyin ve İstanbul'a yapmış olduğunuz yolculuğun biletini (otobüs, tren, uçak, vs.) gösterin. (20 Ekim 2010'dan önceki yolculuk biletleri geçerli değildir.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler