Ozzy Osbourne @ 30 eylül, Kuruçeşme

Bekleyiş Sona Erdi!
Günümüzün yaşayan rock efsanelerinden Ozzy Osbourne Türkiye’ye Geliyor!

Her biri hit olmuş şarkılar, liste başı albümler, Ozzyfest ile desteklediği
sayısız müzik grubu, nefes kesen performanslar ve 50 yıla uzanan bir müzik geçmişi ile Ozzy Osbourne yaşayan bir efsane!

1948 yılında İngiltere’nin Birmingham kentinde doğan ve gerçek adı John Osbourne olan ‘’Ozzy’’, heavy metal ve rock dünyasının en köklü gruplarından biri olan Black Sabbath ile birlikte yaptığı çalışmalarla profesyonel müzik kariyerine başladı ve sonrasında solo kariyeri boyunca da milyonlarca albüm sattı.

Sahne performansı ve renkli kişiliğiyle tanınan Ozzy Osbourne’un hayranlarının merakla beklediği İstanbul konseri 30 Eylül’de BKM tarafından Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek. Ozzy Osbourne’un konser öncesinde ve Temmuz ayında Sony Music etiketiyle yayınlanacak olan 10. stüdyo albümünün adı ise “Scream” olacak. Ozzy Osbourne konserde hem bu yeni albümünden hem de eski albümlerinden şarkılar söyleyecek.

Bilet fiyatları:

Ayakta: 75,00 TL (Avantajlı Dönem)
Sahne Önü: 200,00 TL

http://www.biletix.com/event.htm?id=LLOZZ&pr=BK

Alıntıdır
 
Yeni çıkacak olan albümü Scream'in kadrosu şu şekilde:

Gus G - guitars
Adam Wakeman - keyboards
Rob "Blasko" Nicholson - bass
Tommy Clufetos - drums, percussion

Sanırım bunlarla turluyor.
 
Pek güzel, pek eğlenceliydi bu konser. Beklediğimden çok daha hareketli, diriydi Ozzy. Aralara Black Sabbath şarkılarını gayet başarılı yerleştirmişler setlistte. Seyirci de en yüksek katılımı bunlarda gösterdi. Rat Salad,
Iron Man, War Pigs, Paranoid. bir Sabbath Bloody Sabbath da olsa ağlardık herhalde. Road To Nowhere çalmadan önce şarkıyı Ronnie James Dio'ya adadığını söyledi, takdir ettim. Pek önlerden izlenecek bir konser değildi. Köpük ve suya boğdu insanları :)
 
scorpionsa bilet aldığım ve ankarada yaşadığım için gidemediğim konserdir...dio'yu kıl payı kaçırdık umarım ozzy dedeyi görmek nasip olur...malum dedenin yaşı 65 oldu...
 
Üst