Soul Sacrifice

hayatımda Death metal sevmem ama Soul Sacrifice'yi acayip beğendim. Blue Jean'in verdiği toplama cd'de, Çocuk Bahçesi şarkısını dinlediğimde hasta oldum. girişteki davul acayip güzel. tabii şarkının solosuda müthiş :) myspace'nizdeki şarkıları dinledim, çok iyi. başarılarınızın devamını diliyorum.

soulsubat08.jpg

Organizasyon: HEADBANGERS (Metaltr.net)
Gruplar: SOUL SACRIFICE (IST.), THRASHFIRE (ANK.)
Tarih: 10.02.2008 (Pazar)
Saat: 18:00
Fiyat: 5 YTL.
18 YAS SINIRI VAR!

SOUL SACRIFICE ONEMLI ACIKLAMA:
"10 yili geride birakan SOUL SACRIFICE, 2008 yili ilk ayinda ikinci albumunun kayitlarina basladi, malesef ulkemizde hala oturmus bir sistemi olmayan, piyasa olarak tabir edilen rock alemimizin butun zorluklarini ustumuzde hissediyoruz... yeni albumde yine size elimizden gelenin en iyisini sunma cabamiz, bircok imkansizlikla cevrilmis durumda... Plak sirketimiz olmamasi ise imkanlarin iyice yokolmasi demek...
Bu durum karsisinda elden gelen tek ve en dogru sey ise sizin desteginizi almak, bu konserde olusabilecek ufacik bir gelirle bizlerin bu albumu kaydedebilmemizi saglayabilirsiniz...
Sadece bu konsere istirak etmeniz, imkaniniz varsa, bugune ozel, 4 ytl.'ndan satilacak albumlerimiz ve 10 ytl.'ndan satilacak t-shitlerimizden almaniz bizim icin buyuk kapilar acilmasini saglayacak...
Bizde size karsiliginda 2 saati askin bir performans sunmayi planliyoruz, o aksam yalniz olmayacagimiza ve beraber cok eglenecegimize eminiz, simdiden hepinize desteginiz ve yardimlariniz icin tesekkurler...
Gorusmek uzere!..."
Ozgur Ozkan, 28.01.2008

* Soul Sacrifice Grubu MetalTR.Net'in 4. yıl kutlaması dolayısıyla 20 Nisan'da BRONX'ta bizlere eşsiz performanslarını sergileyecekler!!!

http://www.myspace.com/soulsacrificetheband

soultc8.jpg

4. yıl kutlamamıza bekliyoruz.. Hep birlikte eğlenmek ve keyifli bir gece geçirmek için 20 Nisan 2008 akşamı herkes BRONX’ta yerlerini almış olsun, bizden söylemesi.. :)

Organizasyon Detayları:

Tarih: 20 Nisan PAZAR 2008
Yer: BRONX
Saat: 17.30
Giriş: 5 YTL

* Agonize Bosna-Hersek / www.myspace.com/agonizeband
* Bloody Sign Fransa / www.myspace.com/bloodysign
* Soul Sacrifice / http://www.myspace.com/soulsacrificetheband
* Sabhankra / www.myspace.com/sabhankra

detaylar: www.metaltr.net
,

unirock ta dinlediğim 3 gruptan biriydi. çok sağlam olmalarına rağmen grup hakkında bu kadar az entry girilmesi üzücü. mükemmel bir performans sergilemişlerdi...

Geri