Anfi konusunda yardım?

F

farantic67

Benim kırşehir de stüdyom var daha 1 yıl oldu anca tamalanabiliyoruz iki tane prosesör var stüdyo da bi tanesi Gt 8 Bi tane Gt 3 daha önce bunlar direkt mixer e bağlıydı behringer in 30 kanallı mixer i var ama inanılmaz bi feed back alıyorum gitar anfisinin sorunu çözüceğini söylüyor herkes şimdi benim aklımda marshall mg 100 hdfx var ama şöyle bi sorun var marshall 50 var combo mg50 modelinde dip gürültüsü çok fazlaydı ses donuk du bana göre daha önce mg 50 denedim beğnmedim mg100 hd fx aynı tip mi ses verir ilk onu bunu merak ediyorum ikinci si de mg 100 yerine avt50 alsam nasıl olur....

Bir de son olarak 1500-2000 tl olarak bi bütçe belirledim bu fiyata iyi ve sıcak tonlar alabiliceğim iki tane anfi lazım bana ve mümkünse boss gt 8 ile stabil çalışsın bu feed back den bıktım artık aleti kırmak üzzeriyim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam peki önümüz de bahar şenlikleri var bir kaç üniversite de sahne alıcaz sahne de kurtarır mı yaptığımız müzik türü genel de alternatif rock

AykanKK demiş ki:
Sahne varsa AVT100 daha mantıklı. Mikrofonlarsınız amfiyi. Götürür illaki.

evet kesinlikle katılıyorum ... avt 100 sahnede avt 50 den daha hacimli ton veriyor denemiş birisi olarak söylüyorum... görüntüye aldanıp mg 100 hdfx almayın bir süre sonra transistör şişiyor cleanlerde bile drive lı geliyor sanki ses dikkatinizi çekerim..

korn transistör konusunda haklı.
45dk dan sonra ses kısılıyor.Hacim gidiyor..
AVT de ise nedense istediğim tonu bir türlü alamadım.Rifflerde avt daha iyi ama solo gitar icin mg derdim ben.

Geri