Ambar Guitars Ile " Amerikadan Siparişleriniz" Adresinize Kadar Getirilir!

'Dükkanlar' forumunda ambarguitars tarafından 29 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. öm

2. Halen fiyat bilgisi alamadım sizden, ö.m. ile bilgi paylaşırsanız sevinirim.

3. Stokta Fractal Audio AxeFX II XL+ adrese kargo dahil $2650 USD
    Stokta Fractal Audio MFC101 Mark III adrese kargo dahil $800 USD
    Stokta Fractal Audio EV-1 Expression Pedal adrese kargo dahil $175 USD

Ürünler kutusunda sıfır, adrese kargolanmaya hazır

4. AMBAR Guitars ile Amerikadan siparişleriniz adresinize kadar getirilir!
    eBay, Musician's Friend, Amazon, Sweetwater..Amerikanın herhangi bir yerindeki herhangi bir mağazadan siparişlerinizi Aralık ayı sonuna kadar teslim ediyoruz.

Şimdi sipariş verin, Aralık ayı sonunda teslim alın.

5. Selamlar,

Kiesel gitarları getiriyor musunuz? Fiyatlandırma nasıl oluyor?

6. Burayı ihmal etmişiz, sorulara yanıt vermeye başladım.

7. 8 Haziran 2016 tarihinde yazmış olduğunuz mesajdaki ürünler için güncel stok ve fiyat bilgisi alabilir miyiz?

8. Merhaba, son durumlar nedir? Faaliyetinize devam ediyor musunuz?

9. Bu ay bir siparişimi teslim ettiler; ama buralara pek bakmıyorlar sanırım. Kendi sitelerinden telefonlarını öğrenip öyle ulaşmayı deneyin. Telefon ya da mesajlara yoğunluklarına göre gayet hızlı cevap veriyorlar.

darkside bunu beğendi.
  10. Kendi sitelerine tıklayınca malum site açılıyor.

11. evet sitelerine ulaşılamıyormuş

şöyle bir şey var:
    Screen Shot 2017-02-25 at 3.10.47 PM.png

burak beyin facebook adresi: facebook.com/ambarguitars/about?lst=665077832%3A100001164816057%3A1488024280

12. Taksit imkanı var mı nasıl bir sistemle çalıştıklarını çözemedim.

13. Kendileriyle görüşseniz iyi olur fakat kendi deneyimim şöyle taksit için sanırım sahibinden üzerinden satıyorlar öyle olunca da %10 kadar bir komisyon da ödemek zorunda kalırsınız. Peşin alırsanız daha uyguna gelir. Ben peşin tercih ettim.

14. Geçen hafta Ambar Guitarstan Axe Fx II XL+ aldım. Önce Kemper Almayı düşünüyordum son anda Axe Fx'te karar kıldım. Daha önce Ambar Guitars'tan 2012 yılında da Fender American Strat almıştım. O zaman da çok memnun kalmıştım. Bu sefer de sağolsunlar çok yardımcı oldular her konuda. Kendilerine buradan da teşekkür ediyorum .

Mystery of Scarlett ve cato bunu beğendi.
  15. ccn

ccn

Fiyat nedir acaba?

(Yukarda yazıyormuş)

Bu Sayfayı Paylaş