Fondue

Selam arkadaşlar!
Ben Fondue isimli güzide grubun davulcusuyum. Artık buralardayım, yorumlar ve eleştiriler bekliyorum. kalbinizden basketbol sevgisi eksik olmasın.

F0r90tteN demiş ki:
dün akşam çok iyiydiniz cidden.... erken kaçmak zorunda olduğumuz için özür dilerim... bi dahaki sefere daha çok kalmaya çalışcam :)

eehhu valla erken kaçanlar hakkında hiçde iyi fikirlere sahip değiliz
:LOL: şaka biryana, teşekkürler yorumların için. bekleriz bidahakine daha uzunca , ya bizize ya garagea.

ces demiş ki:
Selam arkadaşlar!
Ben Fondue isimli güzide grubun davulcusuyum. Artık buralardayım, yorumlar ve eleştiriler bekliyorum. kalbinizden basketbol sevgisi eksik olmasın.

işte davulcumuzda teşrif etmişler, mezun olmayımı bekliyodun serhan :LOL: neyse bu c.tesi istanbula gidiyoruz sevgili davulumla , slayer ve dream theater yapcaz . kıskananlar çatlasıııııın.

Arkaşlar geçen cuma biziz de dinledim sizi valla acaip hoşuma gitti ortam güzel, grup güzel, kafa güzel daha ne olsun iyide coşturuyosunuz insanları. Sizin vokalde baya tatlı söylüyo şarkıları hissediyo yani, ama bi tanesi var dı onu bambaşka söledi anouk girl dü yanlış hatırlamıyomıyosam. My favorite game de çok iyiydi. Hakikaten terik ederim yarında çıkıcaksınız galiba kesin geliyorum yine... Hepinize başarılar...

_Marvell__ demiş ki:
galiba kesin geliyorum yine... Hepinize başarılar...

galiba değil kesin gel arkadaşım !!!

hehe şaka yaptım. yorumların için teşekkür ederiz. karşımızda güzel seyirci gördükçe biz de daha bir azimli çalıyoruz. yepyeni bomba şarkılarla geliyoruz ayrıca..... (sürprizzz)

bütün şarkıları süper çalıyoruz heralde!!! , hiç teknik bi yorum yok. arkadaşlar ihtiyacımız var teknik yorumlara, dışardan nasıldır soundlar, şarkılar, grup, uyum. tamam hepiniz beğeniyosunuz sağolun ama bikaç teknik yorum yaparsanız sevinicez ,bi değişiklik gerekiyosa gereğini yapalım enazından.

_erotoMaNia_ demiş ki:
bütün şarkıları süper çalıyoruz heralde!!! , hiç teknik bi yorum yok. arkadaşlar ihtiyacımız var teknik yorumlara, dışardan nasıldır soundlar, şarkılar, grup, uyum. tamam hepiniz beğeniyosunuz sağolun ama bikaç teknik yorum yaparsanız sevinicez ,bi değişiklik gerekiyosa gereğini yapalım enazından.

turgut abi genel olarak sound iyi bence... p.tesi garage'da senin gitar biraz az geliyordu, söyledim zaten sana, açıldı sonra :) bass'ın sesi çok az bi miktar daha açılabilir belki... onun dışında gitar tonları gayet güzel oturmuş şarkılara...

belki ekleyebileceğim bir şey daha olabilir... "Bu sabahların bir anlamı olmalı" için biraz daha sert bir cover düşünülebilir... yani gitar tonları daa sert seçilebilir belki... riffler biraz daha alternative-rock tadında yorumlanabilir... ama dediğim gibi bu nacizane benim fikrim... kolay gelsin tekrar....

F0r90tteN demiş ki:
_erotoMaNia_ demiş ki:

turgut abi genel olarak sound iyi bence... p.tesi garage'da senin gitar biraz az geliyordu, söyledim zaten sana, açıldı sonra :) bass'ın sesi çok az bi miktar daha açılabilir belki... onun dışında gitar tonları gayet güzel oturmuş şarkılara...

belki ekleyebileceğim bir şey daha olabilir... "Bu sabahların bir anlamı olmalı" için biraz daha sert bir cover düşünülebilir... yani gitar tonları daa sert seçilebilir belki... riffler biraz daha alternative-rock tadında yorumlanabilir... ama dediğim gibi bu nacizane benim fikrim... kolay gelsin tekrar....
işte böyle yorumlar çok değerli bizim için sağol forgotten. bu arada bu sabahların 1 anlamı olmalıyı biz nerdeyse hordcore döndürüyoruz stüdyoda :LOL: demek ki şarkının öyle çalınası var seninde aklına gelmiş :metal . programda da 1 gitar clean diğeri overdrive çalıyor rifflerle 5li akorlarla ama işte bar ortamında çalınan herşey anlaşılmıyo güme gidiyo. gitar soundlarının iyi olamsı sevindirdi bizi, baya uğraştık bütün şarkılara uyacak tonları bulmakta.. dahasıda olur umarım şu alet edevatlar ucuz olsa biraz keşke.

valla haklısın barın ordtasına mesa boggie leri yığardık :Lol: Abi sizin program süper oluyor yaw. Bütün stresimi atıyorum. Başrılar başarılar

grubmuz basscımızın yurt dışına çıkması nedeniyle basscı revizyonuna başvurmuştur. bu cuma bi aksilik olmazsa biziz de yeni basscımız kıvançla çalıcaz. aramıza hoşgeldin bu arada kıvanç :)

hmm ilginç bi olay yaşanmış. sevgili chipmunk mesajlarının silinmesinin sebebi mesajlarının forum kurallarına uymayan yazım stilleri içermesidir büyük ihtimal. mesela chat ağzıyla bişeyler yazdıysan silinmiştir. ve bununda bizimle bir ilgisi yok , bunları silen arkadaşlar forum moderatörleridir.
ayrıca yazdıklarını tekrar düzgün bi türkçeyle yazarsan silinmez bidaha.

bi duyurudur :!: :
arkadaşlar vokalimiz müge istanbullu olduğundan cumaları bizizde sahne almamız bizi baya zorluyodu, müge cuma gelip p.tesi dönüyodu :roll: , o yüzden
:arrow: P.tesi : GARAGE
:arrow: Salı: BİZİZ
olarak değişikliğe gitmek zorunda kaldık. üstüste 2 gün olması iyi oldu bizim için, eylüle doğru vokalimiz ankaraya döndüğünde program ayarlamarında sorun kalmayacak. . umarım herşey iyi olur :LOL: .. tatil olayına girme gibi bi düşüncemizde var önümüzdeki haftalarda ama onuda zaman göstericek.

E hadi hayırlı ola bakalım :) Eylül gele herkes için hayırlı ola değil mi :)
Pazartesi Voltron mu çıkacak sizden sonra nedir?Bir de Salı günü tek grup mu?Bilgilendirirseniz seviniriz :)

evet p.tesi voltron olucak bizden sonra. salıda tek biz olcaz bizizde. neyse zaten geliyosun 2 sinede gelince görürsün:) . depremi de getirde bi eziyet çeksin bayan vokalli 2 grup izlerken.

Geri