non-stop cd yazma Wave Lab??

Wave Lab4 ile cd yazamıyorum cd-room u görmuyor program.Bunun için bir çözüm öneriniz varmıdır acaba.Birde parçaları cd ye yazarken non-stop nasıl yazabilirim.Yardımlarınızı bekliyorum
Kolay Gelsin...

Bccsug

--Cdrom u görüyordurda cdrw yi görmüyordur herhalde.Wavelab klasöründe vobdriverreg adında birşeyler olsa gerek.Ona tıkla ve kendini saygı ve sevgiyle bir tanıt bakalım.İşe yarar herhalde.
--Non stop yazmayı ben beceremedim.En fazla 700mb yazabildim.Ama sen ''nonstop yazmak''
terimiyle şarkıların birbirlerine tutunup ,hiç ara vermeden çalsın demek istiyorsan ,o zaman biraz help menülerini okuyup, sarkı aralarındaki boşluğu 0 lıya bilirsin Wlab da.Olmadı Nero satın al,o klip bile yapıyor şarkılara,mix bile yapabiliyormuş diye duydum . :roll: :roll: :roll: ehe eki eki

• Konu Sahibi Konu Sahibi
muratengin senin bu espirili yaklaşımına hastayım :evil:

Master cd yazmaktan bahsediyorum.
Soruma yanıt alamadım

Kolay gelsin...

Bccsug

Geçmiş olsun bccsug :LOL:
İlk sorunun yanıtı yukarıda,ikinci sorunun yanıtı şu olabilir mi?
-Diyelim ki 3 adet şarkını peşi sıra birbirine ekledin(Bunu sequncer programında yahut WLab da yapmak mümkün).
-Daha sonra tek bir stereo wav dosyamızı Wlab da açalım.
-Dosyamızın üzerinde saniyelerin yazdığı barın üzerinde durup sağ clik yapalım.
-Çıkan menüden ''New Marker'' ı seçelim.
-Çıkan menüden ''CD Track Splice' ı işaretliyelim ve OK diyelim.
-Wav ımızın saniye kısmında kırmızı bir marker belirmiş olsa gerek.Onu faremizle cd de ikinci kanalın nereden başlamasını istiyorsak oraya çekelim.
-Aynı işlemi diğer şarkılar içinde uygulayıp wav ımızı kaydedelim.
-File=)New=)Basic Audio CD ye gidelim.Şarkımızı ekleyelim ve CD mizi basalım. :idea:

Geri