DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

-->blackmurder_18 teşşekürler = O kayıt Barış kardeşimin bilgisayarında kısa bir sürede yapıldı.Ve bas kaydını da gitar amfisinden güzel bir tonla yakaladı
estafırulllah baba

-Gözümün içine bakacaksınız gözümün içine!!!
-Hadi len!!!
ahahah çok kötü çooook

blackmurder_18
baba çok saol bide ööle deneyelim bakalım olabilir

hmm ya bi ara senle sanki bi grup olayı için konuşmuştuk da sonra kalmıştı öyle hatırladım sanki de neyse önemli deil programlara gelirsen tanışırız.

23 Temmuz 2004 Saat 22:00 suları Biziz Bar'da sahne alacağız sevgili Nightshot'ın ön grubu olarak.Herkesi bekleriz.Bakalım bu sefer çığlık atacak mıyım :p=
Biziz Bar nerde derseniz Tunalı Caddesinde McDomald's ın karşısındaki sokakta hemen.Çağrı'nın da hep belirttiği gibi garajı da var :)=
Görüşmek üzere...

blackmurder_18 bekleris hangisiyle olursa olsun :)= Ahmetlere de haber etsene haberleri yok sanırm.Görüşürüz...

Hatırlatma:23 Temmuz 2004 Saat 22:00 suları Biziz Bar'da sahne alacağız sevgili Nightshot'ın ön grubu olarak.

Ehe beklerim Mete :)= Bakalım beğenecek misin çok merak ettim :)= Oğuz Bey'i de kapıp getirsene.Gözükmüyor ortalıklarda :)=

Teşekkürler şimdiden gelecek herkese...

yaaa baba şimdi haberim oldu 3 gündür giremiyorum internete şimdi farkettim kusura bakmayın.

ulan göktuğ senin tel'i de kaydetmemişim sana Sms atacaktım.

kusura bakmayın ben yine şehir dışındayım gelemeyeceğim. Eminim güzel olacaktır.

başarılar görüşmek üzere...

Geri