DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

---->Ahmetcim çok saol.Terk-i diyar en yakın zamanda canlı hale gelecek inşallah klavyesiz olarak düzenler düzenlemez :)= Şimdilik barda biz sahneye çıkmadan CD'den idare et :)=

---->ENTROPHY bekleriz :)= Staj yaz okulu falan derken elimizden geldiği kadar geliştirmeye çalışıyoruz.Vaktimiz elverdiği sürece daha da daha da...Sonu yok biliyorsun.En yakın zamanda eve gider gitmez indireceğim şarkıları ve o vokal olayını araştıracağım.Tanışmak dileğiyle :)=

---->qutay_VV bu hafta 3 yeni şarkı inşallah :)= Millet Olimposa gitti ben burdayım bu işler babında ühühühühüh...Doğum günün de tekrardan kutlu olsun :)=

---->YAPRAK çok teşekkürler.Limon'u ve Limon tayfasını ne kadar çok sevdiğimi biliyorsundur sık sık görerek vb. :)= Cidden sizleri orda görmek acayip mutlu ediyor beni.Daha bir sıcak hissediyorum sahnede.Desteğiniz için sonsuz teşekkürler.Serzeniş'e eşlik için daha da teşekkürler :)= Kutay sözleri sallamış ama olsun ehehehe :)=

Teşekkürler ve görüşmek dileğiyle...:)=

ne demek her zaman desteğimiz sizlerle :) ben çok seviyorum o şarkıyı limon da çalıyordu sürekli ordan biliyorum çok iyi şarkı hakkaten tekrardan tebrikler ve başarılar :) :)

2. sayfada kalmayı haketmiyen bi grup :)
terk-i diyar ve serzeniş çok iyi bi parçalar,başarılar dilemekten başka yapıcak bişey yok şimdilik :) umarım yakın zamanda daha iyi yerlerde olursunuz...

ismi zibidiler olan bi grup var :p onun 2 ve 3 numaralı taklitlerinden bahsetmiş olabilir :p
göktu bi yerlere gelmiş veya tecrübeli gruplara hitaben yazmamıştır. yani "KORKULUK" la alakası olmadığına eminim :) göktunun lafına katılıyorum bu lafı hakeden gruplar var.

hassasiyetle alakası yok yazan arkadaşın onu kimin için yazdığını biliyorum diğer forumları gezersen görebilirsin göktu nete giremediği için ben yazdım cevabı. ayrıca rica ederim

arkadaşlar bu cuma da bizi yanlız brakmadıgınız icin tesekkurler rock&coke ve türlü festivallere katılmaan arkadaşlarla gene birlikte olmak güzel. e esasında belkide millet gece yola çıkmıştır yola heheh

Selam arkadaşlar,
İlk çıktığınız günden beri erken gelip dinlemeye çalıştığımı ve her seferinde de daha fazla keyif aldığımı söylemek istedim. Yolunuz açık olsun, aynen devam :D Haftaya görüşmek üzere :elsalla

yau kardeşim kendi bestelerinizi çalsanıza birazda, herkez çalıyo pilasebo, müuz.
o kadar emek werilmiş, yazık günah!!!!!!

Geri