DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

sanırım müdahele etmem gerekiyor. DEM demoyla uğraşıyor bunun yanında yakında bazı konser gelişmelerini ve bazı başka gelişmeleri duyurucaz. göktuğun bilgisayarı bozuk olduğundan internete giremiyor. demli günler :)))

16 Nisan 2005 Cumartesi günü Saklıkent Mainhall`da saklıeğlence kapsamında Deja-vu,R.U.J.,DeM,Catwalk ve Gulyabani sahne alacaktır.Kapı açılışı 19:30, konserlerin balangıcı 20:00`dır.Bilet fiyati 7.5 ytl olacaktır.Bira fiyatında da o güne özel bir indirim yapılacaktır.Daha fazla bilgi için www.saklikent.com adresine bakabilirsiniz.Bu güzel organizasyonda buluşmak üzere.

Ben geldiiiimmmm :)=
16'sinda Saklikent'te guzel bir konserimiz var bakalim guzel gruplarla birlikte :)=

Demo olayina gelince bitsin de karar veririz ne olacagina...Turkiye'de turkce sozlu gruplarin demo satmasi pek caiz degil.Yabanci sozlu gruplarinda sirket bulamamasindan dolayi demolari daha cok satiliyor...

Aksama kendi pc'me kavusucam insallah...Gorusuruz...

...Sevgiler&Saygilar...

username demiş ki:
sanırım müdahele etmem gerekiyor. DEM demoyla uğraşıyor bunun yanında yakında bazı konser gelişmelerini ve bazı başka gelişmeleri duyurucaz. göktuğun bilgisayarı bozuk olduğundan internete giremiyor. demli günler :)))

Ha bende bana block falan mı koydu bu deli çocuk diyodum. Selam sööliiin.. Kolay gelsin...

16 Nisan 2005 tarihinde Ankara Saklıkent Main Hall'da saat 19:30'da kapı açılışı yapılacak Saklı Eğlence konserinde Deja-Vu, R.U.J, DeM, Gulyabani, Catwalk sahne alacak.

Roxy 2004 1.'si Deja-Vu albüm öncesi son Ankara konserini verecek.Yine hareketli parçalarıyla herkesi zıplatacaklar.

Yaptıkları güzel ve kaliteli besteleri ; sahneleri ile Ankara'da haklı bir yere gelmiş R.U.J kulaklarınızın pasını silecek.

2004 Battle of the Bands yarışmasında derece alan Gulyabani ilginç tarzlarıyla sizi deyim yerindeyse uçuracak.

DeM, duygusal besteleri ve hareketli cover parçaları ile size güzel dakikalar yaşatacak. ( hehehe )

Eğlenceli beste ve coverları ; hareketli sahne performanslarıyla Catwalk ile konsere veda edilecek.

Tarih: 16 Nisan Cumartesi

Kapı Açılış: 19:30

Giriş: 7.5 YTL
(Bira: 3.5 YTL)

Gruplar: (Sırasıyla)
Gulyabani
R.U.J
Deja-Vu
DeM
Catwalk

...Anti Organizasyon...

ya bişiy sorcam, "ben kendime doyamam ki" dizesini ne anlamda yazdin.harbiden duyunca aglayasim geldi.supersiniz bu arada.istanbulda oturuyorum, kahretsin ki boyle...

BuddyHoly demiş ki:
ya bişiy sorcam, "ben kendime doyamam ki" dizesini ne anlamda yazdin.harbiden duyunca aglayasim geldi.supersiniz bu arada.istanbulda oturuyorum, kahretsin ki boyle...

bunu zamanında ben de sormuştum göktuğ daha doğru açıklamasını yapar ama ben elimden geldiğince açıklayayım. öylesine seviyor ki artık kendisinden ayrı görmüyor..

sakın...ilk album cıksın sonra.cunku buraya gelince burdaki bicok grup arasından cıkma sansınız cok azalıyo.orada daha fazla...(ama sizi canlı izlemek istemiyo da degilim....)

Geri