DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

İyi grup ve hakettiklerini eninde sonunda alacaklar eminim.İşletmelerin ne durumda olduğu da herkes tarafından biliniyor Ankara'da.Gerçekten örnek alıyorum kendilerini.hep de almaya devam edeceğim.Sakallarımı her gün keserken aklıma bu grubun besteleri geliyor :) Yürrüyün beah :)

DEP_REM demiş ki:
İyi grup ve hakettiklerini eninde sonunda alacaklar eminim.İşletmelerin ne durumda olduğu da herkes tarafından biliniyor Ankara'da.Gerçekten örnek alıyorum kendilerini.hep de almaya devam edeceğim.Sakallarımı her gün keserken aklıma bu grubun besteleri geliyor :) Yürrüyün beah :)
işte en güzel hislerini bi adam böyle anlatabilir sende yürü deprem.. :D

İsim isim saymayım ama gerçekten hepiniz çok sevdiğim takdir ettiğim insanlarsınız alanlarınızda :) Niyeyse neşeliyim mutluyum bu akşam ehehe :) Herkesi çok seviyorum o zaman :)

Bu akşam da 1 hafta aradan sonra tekrar Garage'da yıkım emri verildi bakalım :)

Görüşmek üzere akşama.............

Ya bu grup uzun zamandır dinlediğim en süper amatör grup. Zaten kayıtlarını dinlettiğim arkadaşlar da amatör olduklarına baştan inanmıo:)Ankara da olup canlı canlı dinlemek wardı ama yazık ki zor.Göktuğ süper bi sese sahip.Her kayıtta farklı bir insan sesi dinleri gibi olup astral yolculuk yapıyorum.Huzur weren,süper bi ses we harbiden süper grup.Başarılar.Umarım en yakın sürede albüm olayı hayata geçer:)

Mary_Jane demiş ki:
Ya bu grup uzun zamandır dinlediğim en süper amatör grup. Zaten kayıtlarını dinlettiğim arkadaşlar da amatör olduklarına baştan inanmıo:)Ankara da olup canlı canlı dinlemek wardı ama yazık ki zor.Göktuğ süper bi sese sahip.Her kayıtta farklı bir insan sesi dinleri gibi olup astral yolculuk yapıyorum.Huzur weren,süper bi ses we harbiden süper grup.Başarılar.Umarım en yakın sürede albüm olayı hayata geçer:)
albümü bizlerde bekliyoruz bu gruba yol gözüktü arkadaşlar ilerde inşallah albümle karşımızda olurlar sonuna kadar güveniyoruz sizlere....
bu akşam garage da görüşmek üzere...

bu gece DeM superdi serzenişi uzun zaman sonra tekrar canlı dinledim harikaydı 2 gaz parcada pogo anında yere yapıştım sarhoşken :D cok egLendik kudurduk garaj yıkıldı bide deprem oldu dedik bi an DeM mi salladı ankarayı ?!? ;) sizi her dinledigimde yeniden doğmuş gibi hissediyorum kendimi aynen devam başarılar...

...barış büyüledi...göktuğ eşsiz vokaliyle harikaydı...gitar yine emin ellerdeydi dün gece volkan ın ellerinde tabii....ertuğrul çoşturdu çok iyiydi...DEM salladı herzamanki gibi ortalığı...

depp demiş ki:
...barış büyüledi...göktuğ eşsiz vokaliyle harikaydı...gitar yine emin ellerdeydi dün gece volkan ın ellerinde tabii....ertuğrul çoşturdu çok iyiydi...DEM salladı herzamanki gibi ortalığı...
dem salladı sallamasına yine harikaydı güel bir hediye verildi depreme oldukça şahaneydi tabii izleyenlerden yiğit arkadaşımız da boş durmadı... :D

çok teşekkürler sizlere böyle güzel bir cumartesi yeniden yaşattığınız için... erto barış volkan göktuğ hepiniz birsiniz arkadaşlarım... :D

saolun abi ama şunu unutmayalımki zaten beraber egleniyoruz siz o kadar iyisinizki bizide sürüklüyosunuz. harbi süper ortam süper gaz tekkelimeyle daha ne diyim vallahi

kekinallahi demiş ki:
saolun abi ama şunu unutmayalımki zaten beraber egleniyoruz siz o kadar iyisinizki bizide sürüklüyosunuz. harbi süper ortam süper gaz tekkelimeyle daha ne diyim vallahi
zaten amfinin önünde senin davulları sayıyoruz kaç alet edevat var diye gelen herkes kalıyor orada ne diyelim bundan daha öte gaz olamaz bence sana :D

ahhaa c.tesi garage da olmak vardı. ama tatildeyim ne yazıkki :p deniz güneş kızlar faln. valla demden iyi şimdilik bunlar :) ben döndüğümde kayıtlar bitmiş olur umarım gelip dinliyeceğiz daha. bu arada bizizi bıraktığınıza üzüldüm ama sağlık olsun , şu işletme sorunlarını falan atlatırız bi sezon başlasında.

Geri