DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Evet ben de hatırlatmayı tekrarlama düşüncesindeyim çünki önemli. Sitede oylama sayfasında aynen şunlar yazmaktadır.
" Sağlıklı bir halk oylamasının gerçekleşmesi amacıyla;
10'dan az sayıda yarışmacıya oy veren ziyaretçilerimizin oyları değerlendirmeye alınmayacaktır. Lütfen yarışmacılardan oylarınızı esirgemeyiniz."
Yani yapacağınız eğer iki grubu listenize aldıysanız, 8 tane daha grubu listenize almak.
Sağlıklı mı olur sağlıksız mı bilemiyorum.
Herkese saygılar sevgiler DeM Bugün yani cumartesi Saat:20:30da Garage Bar'da sahnede sizleri bekleyecek.

Biz grupça kendimize modifiye Vos Vos satın almaya karar verdik banka kredisiyle :p= Yardımcı olabilecekler varsa bekleriz ehuehue :)=

Bu akşam Garage'dayız yine aynı saatte efenim...Bekleriz...

Oylar DEM e tek başlarına iktidar olacaklar göktuguda başbakan yapacaz heuhe..
Başbakan erdogan yerine başbakan göktug sözleri inliyecek heryerde ehauhea
Neyse otobüsün üzerinde gezerlekten hoparlörde çalacak olan cingıllarını ben yaparım ehuehue...
Haydi şimdi bütün oylar demeeeeeeeee ;)

ppnokia.jpg

:D :D

10 oy vermek zorunluymuş. Ikına ıkına ilk 10'u seçtik. :D . Valla ilk 10'u seçene kadar göbemiğimiz çatladı göktuğ ile :D bi yandan söyleniyoruz bi yandan ''hangisini seçsek, o mu, bu mu'' kararsızlıklar gibi vs.. Ayrıca kredi çekip vos vos alma fikri iyiymiş. Burda bu kadar stres yapcağımıza değmez :p

Neyse ya,Siz artık baya Demlendiniz. Albüm zamanınız geldide geçiyor :eek:

Fazla söze gerek yok bence de...Vos Vos'u Ankara'da görmek isteriz...Değil mi??? Zaten ''bence'' Ankara grupları yine standartların üzerinde kalarak yarışmayı domine edecektir...
Kalın sağlıcakla...

efenim... dün akşam röportaj yapalım kopnusunda ciddiydim... çok kısa dinleme şansım oldu ama çok geç geldiğim içinde pişman oldum haftaya telafi edeceğiz işallaah...

Geri