DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

o kadar da kötü diyilmiş diye duydum ben ama tabi görenlerden daha iyi bildiğmi iddia atmicem.

şu istanbul bursa vs konserleri ne zaman ya göktuğ sen bize onlardan bahset..

Efenim elimizden geldiğince çıktık çaldık indik geldik.Özeti budur :) Ordaki az ama öz seyirciye de çok teşekkürler...Herşey çok daha güzel olabilirdi tabi ki de...Pin-up ve Deja-vu'ya da kocaman sevgiler...

Bu hafta yılbaşında hep beraber dağıtmak dileğiyle...

Göktuğ bağlantının azizliğinden gönderemediği, aşşağıdaki yazıyı buraya yazmamı istedi aynen kopyalıyorum;

CyberKnighT:

Kusura bakılmasın ama biz tekrar bir değerlendirme yapmayı düşünüyoruz grupça...Yazmam da doğru mudur bilemem ama (Fe-mail de nasıl alınırsa üstüne alınsın!!!) daha kaç aylık bilmem bir grubu alır bizim üstümüze çıkartırsanız kusura bakmayın!!!Herşeyin de bir haddi var!!!4 kız var diye atraksiyon olacak diye rezalete gerek yok...Ben de getirirm arkaya 4 tane taş dansçı kız yaparım atraksiyonumu olay buysa eğer...

Yazık ne demeli bilemem...Çok sinirliyim kusura bakmasın kimse...Yeter be!!!Nedir bu çektiği bu grupların!!!Ulan hiç mi emeğe bilmem neye saygı kalmadı!!!Bu kadar mı acemilik olur be!!!
Neyse susim ben kötüye gidiyor bu...

6-8'ın her zaman yanındayız...Çıkmazsak da izlemeye geliriz atlarız sahneye

organizasyonla alakalı,grupla alakalı art niyet güden butun mesajlar silinmiştir,buraya ve femail'in sayfasına alakasız,gereksiz,art niyetli butun kullanıcıların davranışlarının devam etmesi durumunda siteden uzaklaştırılması mümkündür.
kendinize gelin . . .

gruplarla ve organizasyonlarla alakalı yorumlarınızı adabıyla ve kendi sayfalalarına yapınız . . .

bu konuyla alakalı butun gereksiz mesajlar silinecektir . . .

başarılar . . .

yazık ya valla size nedir bu başınıza gelen...
gerçekten bu nerdir ne zannettiniz kendinizi acep...???
kasılmaktan önce müzik yapmayı öğrenin derim ben ve giderim.
ps; haklısınız kasılmakta lazım bu piyasada güzel öğrenmişsiniz.
kolay gelsin.

ceysileyn demiş ki:
kolay gelsin.

bak çok saçma konuşuyorsun, oterite arkadaşım bu neye benziyor biliomusun benim sana git müzik dinlemeyi öğren dememe..
umarım anlamışsındır beni!

Jan, ayrıca bence silinmemesi gereken birkaç mesajda arada kaynamış gibi :)

ceysileyn demiş ki:
kolay gelsin.

Bana arkaşlarımın yazdıgı mesajlarda bir kasılma söyle sana kim oldugunu söyleyim diye güzel bir atasözü vardır..
İyi okursan burda yzılan mesajlarda kasılmak yok sadece bir tepki var haksızlıga karşı..Dem garajın cumartesi günleri 9 dan 12 ye kadar canlı müzik yapan grubudur... Yani burda konuşma hakkı DEM e düşer sana degil.. Bu durumda DEM in üstüne bir grup koyacaksan DEM den iyi ve ya albümlü grup koyacaksın 3 aylık grupları gelip yıllardır ekmek parası kazanmaya çalışan ve kendini göstermek için sahnede kendini parçalayan insanların üzerine koymayacaksın...Bu haksızlık olur ve yazıdıgın mesajdaki gibi art niyet ararım ben bu olaydada...Profesyonel yaklaşmayı bilmiyoruz galiba oda Türküz ondan olsa gerek :)

Artı DEM in müzikkalitesini seninle tartışamam tartışmak istesemde anlaycaga benzemiyorsun, anlasanda bir halta yarayacagını zannetmiyorum...

Sana tavsiyem önce lafını bil sonra konuş ondan sonra yazdıklrını 10 kere oku tekrar edit yap çünkü anlasan bile gene boş konuşacagın belli....

NOT: Jan habire çıkıp insanlrın demek istediklerine karışmasan iyi olur bu forumlar sadece teşkür etmek ve yalakalık yapmak için açılmadı, bırak insanlar düşündüklerini söylesin forumun amacı budur ister org. ister kişiler... Seninde bildigin bir şey varsa hiçbir şey bilmedigindir diye güzel bir söz etmiştir filozofun biri zmanında...

Sevgiler saygılar ve DEM e başarılar...

dem ne yazık ki yok yılbaşında arkadaşlar... yaklaşık 1 aydır dem ile yılbaşı için eğlence planları yapıyorduk ama suya yattı...haklı olarak ama...

ama dem bizim kardeş grubumuz onlar biliyo zaten gerçi bunu... onlarla inşallah daha çok kez bir araya gelicez...

Kendi adıma bu yılbaşında sahnede Altısekiz ve DeMi birlikte görmeyi çok istedim..

Ama bi takım çıkar düşünceleri buna engel oldu.

Deprem sanırım aramızda en sakin ve en belirgin tespitleri yapmış.

Bazen yorumsuzlukta bir yorumdur diyip, susuyorum.

kötü olmuş keşke her şeye rağmen çıksalardı ve sahneden gereken ceabı verselerdi.neyse er ya dageç herkes hakettiği yere gelir.
Ve mesajların neden silindiğini de anlayabilmiş değilim.
İlla grup ile ilgili şeyleri yazarken tartışmadan mı yazıcaz.Organizasyonlarda arıza varsa dile getirilmeyecek mi?
Bence böyle olmuyor yer yer tartışmalrın düzeyinin düşütğü doğru ama bırakın insanlar kendi aralarında halletsinler problemlerini..
Umarım Dem'i daha iyi organizasyonlarda dinleme fırsatımız olur.Koydukları tepki de gerçekten çok anlamlı ve grubun öenmini gözümde arttırdı.

çıkmayın abi Ankara 'da programa filan bilmem kaçbinkez söyledim yine söylüyorum istanbulun en iyi mekanlarından sayılabilecek 3 mekan demoyu dinledikten sonra gelsinler burda çalsınlar dedi, sizede hak veriyorum Ankara grubusunuz ama yeteri kadar program yaptınız Ankara 'da sanki...

erotomania haklı ankara grupları birerbirer istanbula gidiyor.istanbula sürekli göç var bu böyle devam ederse ankarada hiç grup kalmayacak ankaraya ve burada yapılan bu kaliteli müziğe sahip çıkılmalıdır bence...!

Geri