DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

dem'im cancağızlarım özellikle de göktuğum ne de yakışmışsın o motora ööle...motorlar da sana yakışır zaten... :roll: ee neyse burayı kısa kesicek olursak bu cumartesi çok çok eğlendirdiniz bizi sağolun önümüzdeki cumartesi yine geliyoruz yeni kadro yeni repartuar yeni mekan hepsi hayırlı olsun çok çok seviyorum ben sizi :D

Yine bekleriz...

Levent ben bir öğrenci adamım ona göre :p=

Bir de önümüzdeki etkinlikler: (arada başka şeyler de oalbilite...)

--->DeM @ 7 Ekim Cumartesi @ 21:00 @ Biziz Bar, Ankara

--->DeM @ 13 Ekim Cuma @ Aqustic Rock Cafe, Konya

--->DeM @ 14 Ekim Cumartesi @ 21:00 @ Biziz Bar, Ankara

--->DeM @ 21 Ekim Cumartesi @ 21:00 @ Biziz Bar, Ankara

--->DeM @ 28 Ekim Cumartesi @ 21:00 @ Biziz Bar, Ankara

--->DeM @ 29 Ekim Pazar @ 23:30 @ Eskişehir HAYAL, Eskişehir

DeM'li kalınız efenim...

...SEVgiler&SAYgılar...

dem gene destan yazıyor arkadaşlar.. gene imkansız gözüyle baktığımız zoru başardı ve ilk 100 e giremedi !! :? :p varmı lan bööle bi saçmalık ..kınıyoz ,piyasayı dahada eyy tanıyos bööle vukuatlar sayesinde..emeği geçmeyen herkese teşekkürler..

darklethe demiş ki:
dem gene destan yazıyor arkadaşlar.. gene imkansız gözüyle baktığımız zoru başardı ve ilk 100 e giremedi !! :? :p varmı lan bööle bi saçmalık ..kınıyoz ,piyasayı dahada eyy tanıyos bööle vukuatlar sayesinde..emeği geçmeyen herkese teşekkürler..

defalarca kez şaşırdım ilk 100 e girememesine şarkıyı dinleyenlerin çogu begenio fakat 101 grup olsa ilk yüze giremeyecek grup(kişisel düşüncem)ilk yüze girmiş valla ne desem boş

bu zorluklar içerisinde size başarılar

nası bi oylama sistemi nası bi zevktir neye bakılıyo bu yarışmada anlayabilmiş değilim...sınav olsa kaydırdınız dicem :LOL: ..yazık olmuş ama gönüllerin brincisi kim hepimiz biliyoruz=))..her türlü de yanınızdayız olcaz da... ;)

:)= Canlarım yaa :)= Biz en baştan beri söyledik durduk ama bu yarışmadan zerre beklentimiz yok diye. Ona göre de şarkı seçerken de yarışma süresince de ona göre davrandık.Bizi yine de seven ve oy veren ,bizden bağımsız grubu destekleyen herkese çok teşekkür ederiz ama.Geçen sene ama en favori grupların hakkı yendi ki bunlar da biz de vardık ondan beridir de gözümde pek bir şey değil açıkçası bu yarışma.Beklentimiz olmamasının nedeni de buydu.

Kalbiniz yeter bize :p= En iyi arabaları da zamanı gelince alırız zaten dimi :p=

Bu arada hatırlatayım:

DeM'li kalınız efenim...

...SEVgiler&SAYgılar...

ya şu güzelliğe bak yemişim NSS u :LOL: :p

merhaba ben bu kadar çok seveni olan,üçüncü yılını devirmiş-maşallah- gruba yeni katılmış olan beşinci elemanım.çoğu arkadaş yeni kadro çok iyi olmuş gibi yorumlar yazmış,onlara çok teşekkür ederim.severek dinlediğiniz DEM sounduna yepyeni bir katkıda bulunmak için çalışıyoruz ve bunu başardığımızda umarım sizde beğenirsiniz...

Cumartesi günü Biziz e herkesi bekleriz....

mertcim canim kardesim ben de bu grubun eski rodisi ve herturlu emlak gayrimenkul kapi kiltleri itinayla acilir vs..siyim

hosgelmissin gruba

mert'e selam yola devam 8)

10_1159183469.jpg

10_1160132111.jpg

DeM'li kalın...

www.demiz.biz
www.myspace.com/demtr

ya ben sakatlandım :cry: ayak bileğimi incittim... yürüyemiyorum... :cry: o yüsden gelemedik programa :cry: bizim yerimize de eğlenin duramıyorum burda... :cry: iyleşince artık görüşürüz... ;)

Geri